Geri Dön

Sadakatsiz 20. son bölüm full izle... Sadakatsiz 21. yeni bölüm fragmanı yayımlandı mı?

Sadakatsiz 20. bölüm ile çarşamba akşamı sevenleri karşısına çıktı. Volkan'ın Asya'nın peşinde olması Derin ile aralarını açmıştır. Gonül'ün de araya girmesi ile Derin, evine dönmüştür. Sinan, İstanbul'a dönüşünü bir süre daha erteleyip Volkan'ın daha agresif olmasına neden olmuştur. Merakla beklenen yeni bölüm fragmanı araştırılıyor. Peki, Sadakatsiz son bölümde neler oldu?

Sadakatsiz 20. son bölüm full izle... Sadakatsiz 21. yeni bölüm fragmanı yayımlandı mı?

Kanal D'nin fenomen dizisi Sadakatsiz 3 Mart Çarşamba akşamı 20. bölüm ile ekrandaydı. İzleyenler Sadakatsiz 21. bölüm fragmanını sorgulamaya başladı. Dizide Sinan ile Asya'nın yakınlaşması sadece Volkan'ı değil Turgay'ı da hayli kızdırmıştır. Öte yandan diziye yeni katılan Melih, yani Gönül'ün erkek kardeşi ise Bahar'a ilgi duymaya başlamıştır. İşte, Sadakatsiz 20. bölüm detayları...

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Asya’nın Sinan’la yakınlaşmasını kaldıramayan Volkan, Derin’in de evi terk etmesi ile iyice köşeye sıkışmıştır. Hicran ve Haluk’un beklenmedik buluşması büyük bir krizi tetiklerken, Gönül hem kendisi hem kızı için boş durmamaya kararlıdır. Derin’e kendini affettirmek için çabalayan Volkan, bir yandan da Sinan’ı Asya'dan uzaklaştırmaya çalışır. Vakfa gelen sürpriz ziyaretçi gündeme bomba gibi düşerken, Derin'in mağazasının açılışında olanlar dengeleri bir kez daha alt üst edecektir.

SADAKATSİZ 21. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYIMLANDI MI?

Dikkat çeken dizinin son bölümü seyirci ile buluştu. Volkan'ın Asya'ya olan kıskançlıkları ekrana damga vururken Selçuk ise yıllar sonra öğrendiği gerçeği daha fazla içinde tutamaz ve açılar. Heyecanla araştırılan 21. yeni bölüm fragmanı ise henüz paylaşılmadı.

SADAKATSİZ 20. BÖLÜM FULL İZLE

Magazin Haberleri Bülteni (12 Nisan 2021)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları;

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet