Geri Dön

Sadakatsiz bu hafta var mı, yeni sezon ne zaman başlıyor?

Kanal D'nin geçen sezona damga vuran dizisi Sadakatsiz'in yeni bölümleri için gün sayılıyor. Dizi sezonunun start vermesiyle birlikte Sadakatsiz'in de yayın tarihi araştırılıyor. İşte detaylar...

Sadakatsiz bu hafta var mı, yeni sezon ne zaman başlıyor?

Çarşamba günleri zirveyi kimseye bırakmayan Sadakatsiz uzun süre önce sezon finali yapmıştı. Eylül ayının gelişiyle birlikte dizinin yeni sezon tarihi de araştırılmaya başlandı. Sıklıkla "Sadakatsiz bu hafta var mı, yeni sezon ne zaman başlıyor?" sorusuna cevap aranıyor.

SADAKATSİZ NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Yönetmenliğini Neslihan Yeşilyurt'un yaptığı, başrolünde Cansu Dere, Melis Sezen ve Caner Cindoruk'un yer aldığı Sadakatsiz dizisi 29 Eylül Çarşamba günü yeni sezona merhaba diyecek. 

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Asya, Derin'le konuşmak üzere kapısına dayanıyor. Derin Asya'nın konuşma teklifini kabul ediyor. Gönül ise Derin'in gitmesine karşı çıksa da başarılı olamıyor. Derin ve Asya arabayla uçurumun eşiğinde ölümle karşı karşıya geliyor. Asya ve Derin, uçurumdan yuvarlanıyor!

Özcan Deniz ile Feyza Aktan arasındaki kavganın güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktıŞarkıcı Özcan Deniz ve eski eşi Feyza Aktan arasında devam eden velayet davasında tanıklar dinlendi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber