Geri Dön

Sadakatsiz Derin'e ne oldu? Derin öldü mü, kaçırıldı mı?

Derin diziden ayrılıyor mu sorusu son günlerin aranan konuları arasında. Sevilen dizi 25. yeni bölüm ile 7 Nisan akşamı ekrana geliyor. Son bölümde Derin'e ne olduğu konusunda soru işaretleri vardı. Peki, Sadakatsiz'in Derin'i Melis Sezen diziden ayrılıyor mu?

Sadakatsiz Derin'e ne oldu? Derin öldü mü, kaçırıldı mı?

Kanal D'de yayımlanan Sadakatsiz dizisinde Derin karakteri büyük ilgi görüyor. Melis Sezen tarafından oynanan Derin rolü, son bölümde büyük merak uyandırmıştı. Kayıp olduğu görülen Derin'in aranması ve öldüğüne yönelik işaretler de izleyeni merakta bıraktı. Doctor Foster dizisinden uyarlana Sadakatsiz'de Derin ölecek mi, diziden ayrılacak mı?

SADAKATSİZ DERİN'E NE OLDU, ÖLDÜ MÜ?

 Büyük heyecanla izlenen Sadakatsiz,  2015 yılında BBC One kanalında yayınlanan Doctor Foster adlı yabancı diziden ekrana uyarlandı. Gerçeğinde Kate karakteri diziden ayrılıyordu. Türkiye'ye uyarlanan Sadakatsiz dizisinde ise Derin'in kaybolması da akıllara aynı sonun gerçekleşeceğini getirdi. Derin'in bir odada elleri bağlı şekilde tutulduğu görüldü. Fakat Derin'in akıbeti 26. bölümde açığa kavuşacak.

 

Nusret Gökçe'den Mark Wahlberg'e tuzlama şovuDünyaca ünlü ABD'li aktör Mark Wahlberg, 'tuz serpme' hareketiyle tanınan Nusret Gökçe'nin Beverly Hills'de açtığı yeni restoranında arkadaşları ile akşam yemeği yedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet