Geri Dön

'Sadakatsiz' dizisi yine zirvede

Kanal D ekranlarında yayınlanan, yapımcılığını Medyapım ve Mednova’nın üstlendiği 'Sadakatsiz' dizisi, reyting yarışında yine zirvede yer aldı.

'Sadakatsiz' dizisi yine zirvede

İzleyicinin gönlüne taht kuran 'Sadakatsiz' dizisi, 15’inci bölümüyle hem reytinglerde hem de sosyal medyada bir numara oldu. Dizi, AB kategorisinde 10.00 reyting ve 21.32 izlenme payı ile çarşamba gününün en çok izlenen yapımı oldu.

ALİ ANNESİNİ TERK EDECEK Mİ?
Dizinin final sahnesinde Ali (Alp Akar), Derin (Melis Sözen) ile Asya’nın (Cansu Dere) evine geldi. Derin’in Ali'nin eşyalarını almaya geldiklerini söylemesi hem Asya’yı hem de izleyiciyi şaşırttı. Peki Ali, annesini terk edecek mi? İzleyici cevabı 16’ncı bölümde öğrenecek.

Sadakatsiz dizisi yine zirvede

DÜNYA GÜNDEMİNDEYDİ
Her çarşamba sosyal medyaya da damgasını vuran 'Sadakatsiz', Twitter Türkiye ve dünya gündeminde tüm gece boyunca en üst sıralarda yer aldı. Sosyal medyada yaklaşık dört milyon erişim elde edildi.

Diziye 15’inci bölümde konuk olarak giren oyuncu Melisa Döngel’in sahneleri de dikkat çekti. Döngel, Selçuk karakterinin annesi Hicran’ın gençliğini canlandırdı.

6 Mart 2021 Magazin Haberleri Bülteni6 Mart 2021 Magazin Haberleri Bülteni

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet