Geri Dön

Sadakatsiz dizisinin Aras'ı Berkay Ateş kimdir, boyu ve yaşı kaç, nereli? İşte Aras hakkında...

Başarılı oyuncu Berkay Ateş, Sadakatsiz dizisinin 2. sezonuna Aras karakteri ile dahil oldu. Oyuncu, İstanbul'da doğdu ve tiyatroya ise Semaver Kumpanya ile başlamış oldu. Peki, Sadakatsiz'in Aras'ı Berkay Ateş aslen nereli?

Sadakatsiz dizisinin Aras'ı Berkay Ateş kimdir, boyu ve yaşı kaç, nereli? İşte Aras hakkında...

Berkay Ateş, oyunculuğun yanı sıra bir dönem futbolla da profesyonel anlamda ilgilendi. Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümünden mezun oldu. Sadakatsiz dizisine Aras rolü ile dahil oldu. İşte, Berkay Ateş hayatı...

BERKAY ATEŞ KİMDİR?

Ateş, 19 Şubat 1987 tarihinde İstanbul'da dünyaya geldi. Anne tarafından Malatya, baba tarafından ise aslen Ardahan‘lıdır.

Konservatuar için okuduğu istatiksel matematik bölümünü yarıda bıraktı. 11 yıla yakın futbolla ilgilendi. Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. Boyu 1.80 cm, kilosu ise 77’dir. D22 Tiyatro, Hakikat ve Elbet Bir Gün oyunları ile 25.Cevdet Kudret Edebiyat Ödülü’nü kazanmıştır. Tiyatro hayatına Semaver Kumpanya ile adım atmıştır. Abluka filminde Ahmet karakteriyle 22. Altın Koza Film Festivalinde Umut Veren Genç Erkek Oyuncu ödülünü kazanmıştır.

 

Dondurucu soğukta saatlerce boşuna beklediler! Manuş Baba özür dilediSivas'ta konser vereceği günler öncesinden duyurulan Manuş Baba'nın, binlerce kişiyi saatlerce beklettiği, soğuğu bahane edip sahneye çıkmadığı iddia edildi. Hayal kırıklığı yaşayan hayranları, ünlü şarkıcıya tepki gösterdi. İptal gerekçesini anlatan Manuş Baba'dan özür açıklaması geldi.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber