Geri Dön

'Sadakatsiz' hayranlarını üzen haber!

Kanal D ekranlarında yayınlanan 'Sadakatsiz' dizisi çarşamba akşamları yeni bölümleriyle izleyici karşısına çıkıyordu. 26 Ocak Çarşamba akşamı da 47'nci bölümünün yayınlanması beklenen diziden üzen haber geldi.

'Sadakatsiz' hayranlarını üzen haber!

BBC’nin 'Dr. Foster' adlı dizisinden ülkemize uyarlanan 'Sadakatsiz' bu hafta ekranlara gelmeyecek. Başrollerini Cansu Dere, Melis Sezen, Caner Cindoruk ve Berkay Ateş'in paylaştığı dizi, yılbaşı tatilinin ardından geçen hafta yeni bölümü ekrana gelmişti.

26 Ocak Çarşamba akşamı 47'nci bölümüyle izleyici karşısına çıkması gereken 'Sadakatsiz' dizisi, yayınına bir hafta ara verdi.

Kanal D ve Medyapım yaptıkları yazılı açıklamada; “Değerli izleyicilerimiz; her çarşamba akşamı yeni bölümleriyle ekrana gelen dizimiz Sadakatsiz’in bu haftaki yayınına kısa bir sağlık arası veriyoruz. Haftaya görüşmek üzere…” satırlarına yer verildi.

Sadakatsiz hayranlarını üzen haber

SADAKATSİZ DİZİSİNİN SON BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?
Sadakatsiz 46'ncı bölümde; Ali ve İpek’in yılbaşı gecesi yaptıkları kazadan sağ kurtulmaları herkesi rahatlattı. Ancak bu sırada Asya ve Volkan’ın birbirine kenetlenmesi Aras’ı rahatsız etti. Öfkesine hakim olamayan Aras, Volkan’ın gizli kamera hamlesini öğrenince deliye döndü. Aras’ın bu duruma gelmesine sosyal medyadan yorum yağdı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber