Geri Dön

'Sadakatsiz' yeni bölümü ile yine çok izlendi

Yapımcılığını Medyapım ve Mednova’nın üstlendiği Kanal D dizisi Sadakatsiz, 27 Ekim Çarşamba akşamı 36'ncı bölümü ile ekrana geldi. Sadakatsiz, yeni bölümü ile ekranda olduğu kadar sosyal medyada da büyük ilgi gördü.

'Sadakatsiz' yeni bölümü ile yine çok izlendi

Kantar Medya’nın verilerine göre; Sadakatsiz’in 36’ncı bölümü, AB kategorisinde 6.70 reyting ve 17.85 izlenme payı ile günün en çok izlenen yapımı oldu.

SOSYAL MEDYADA DA BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ
Dizi, tüm gece boyunca TT'de (Twitter gündemi) en çok konuşulanlar arasında yer aldı. 'Volkan' sosyal medyada en çok konuşulan karakter olurken, Aras ve Asya yakınlaşması da oldukça ilgi gördü.

Sadakatsiz yeni bölümü ile yine çok izlendi

OYUNCU KADROSU
Sadakatsiz’in kadrosunda; Cansu Dere, Caner Cindoruk, Melis Sezen, Berkay Ateş’ in yanı sıra usta oyuncu Burak Sergen, Özge Özder, Yeliz Kuvancı, Ali İl, Nazlı Bulum, Gözde Seda Altuner, Emir Taro Tekin, Alp Akar, utlunur Lafçı, Doğan Can Sarıkaya, Dora Dalgıç yer alıyor.

Yönetmen koltuğunda Neslihan Yeşilyurt’un oturduğu Sadakatsiz dizisi, yeni bölümleri ile her çarşamba akşamı Kanal D’de.

Ebru Şallı eleştirilere 'teve2 Magazin Masası'nda cevap verdiEbru Şallı'nın acı günü... teve2’de; sunuculuğunu Esin Övet, Ebru Şancı ve Timuçin Güner'in yaptığı, hafta içi her gün saat 11.00’de canlı yayınla ekrana gelen 'teve2 Magazin Masası'na, geçtiğimiz günlerde sabaha karşı babası Şükrü Şallı'yı kaybeden Ebru Şallı telefonla bağlandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber