Geri Dön

Sadakatsiz'de Gönül'den Derin ve Volkan'a büyük sürpriz! 'Her şey Asya’nın istediği gibi olacak'

Önümüzdeki hafta ekranlara veda edecek olan 'Sadakatsiz' dizisi, 18 Mayıs Çarşamba akşamı 59’uncu bölümüyle Kanal D’de izleyici karşısına çıktı. Son olarak Volkan’ın Asya’yı korumak isterken Derin tarafından bıçaklandığı diziye; Derin’in psikolojik savaşı, Asya’nın Volkan’a yaptığı konuşma ve Gönül’ün sürpriz hamlesi damga vurdu. İşte 'Sadakatsiz' dizisinin yeni bölümünde yaşananlar…

Sadakatsiz'de Gönül'den Derin ve Volkan'a büyük sürpriz! 'Her şey Asya’nın istediği gibi olacak'

BBC’nin ‘Doctor Foster’ adlı dizisinden uyarlanan ‘Sadakatsiz', entrika dolu bölümleriyle ekranlara gelmeye devam ediyor. Başrollerini Cansu Dere, Caner Cindoruk ve Melis Sezen’in paylaştığı ve iki sezondur Kanal D’de çarşamba akşamları izleyici karşısına çıkan yapım, 18 Mayıs akşamı 59’uncu bölümüyle yayındaydı.

Önümüzdeki hafta final yaparak ekran macerasını sonlandıracak olan 'Sadakatsiz' son bölümde; Asya’nın gerçekleri söylemesiyle kontrolünü kaybeden Derin tarafından bıçaklanan Volkan, hastaneye kaldırıldı. Yolda kalbi duran ve büyük bir ameliyat geçiren Volkan Arslan herkesi korkuttu.

Sadakatsizde Gönülden Derin ve Volkana büyük sürpriz Her şey Asya’nın istediği gibi olacak

DERİN'İN AVUKATI ONUR OLDU

İntikam planı nedeniyle yaşananlar ve Ali’nin babasız kalma ihtimaliyle korkan Asya, eski kocasının yanında olmaya çalışırken; Derin de karakola götürüldü. Olanların şokunu yaşayan ve kendini suçlayan Derin’i “Asya’yı öldürecektim, kaza oldu” sözleri nedeniyle savunmaya Onur geldi. Gönül’ün Necmi’den yardım istemesiyle Derin’in avukatlığını üstlenen Onur, onun yanında olduğunu söyledi.

Bu sırada ameliyattan çıkan ancak hayati tehlikesi devam eden Volkan’ın ifadesinin Derin’in serbest kalması için önem arz ettiğini belirten Onur, “Asya’nın da verdiği ifadede onu doğrulaması gerek” dedi. Bunu duyunca daha da telaşa kapılan Gönül, Haluk’un bunları görmediğine şükretti. 

DERYA VE ASYA ARASINDA İPLER GERİLDİ

Volkan’ın ölümden dönmesiyle Asya’ya yardım ettiğine pişman olan Derya ise arkadaşını durması konusunda uyardı. Derya, kendisini dinlemeyen Asya’nın “Daha hesap kapanmadı” demesiyle şoke oldu. Tüm bunlar yaşanırken uyanan Volkan, Asya’ya “Bana o bıçağı Derin değil, sen sapladın” diyerek sitem etti. Bunu konuşmanın sırası olmadığını dile getiren Asya ise önce doktoru çağırdı sonrasında da iyi haberi Ali’ye verdi.

Sadakatsizde Gönülden Derin ve Volkana büyük sürpriz Her şey Asya’nın istediği gibi olacak

GÖNÜL'DEN DAMADINA GÖZDAĞI

Karakolda Derin için bekleyen Gönül ve Selçuk da haberi alınca hastaneye koştu. Gider gitmez Asya ile karşılaşan Gönül, ifadesi konusunda onu tehdit etti. Derin’in lehine ancak tedavi olursa ifade vereceğini söyleyen Asya, “Sizin kibriniz ve her şeyi kontrol edebileceğinizi sanmanız yüzünden bunlar yaşanıyor” dedi.

Ardından Volkan’ın yanına giden Gönül, her şeyin kaza olduğunu ve kızının hapse girmeyeceğini vurgulayarak damadını uyardı. Gönül’ü destekleyen Volkan da Derin’in çıkacağının sözünü verdi. 

O sırada midesi bulanan Nil ise tuvalete gidince Ceren ile karşılaştı. Onu öyle gören Ceren, Nil’e ‘hamile misin?’ diye sordu. Bu durumdan şüphelenen Nil de test yaptırdı ve hamile olduğunu öğrendi. 

VOLKAN'DAN AF DİLEDİ

Volkan’ın ifadesi sonrası serbest kalan Derin, Onur’dan kendisini hastaneye götürmesini istedi. Kocasının yanına giderken Asya ile karşılaşan Derin, esas hedefinin kendisi olduğunu söyledi. Kocasından af dileyen Derin, Volkan'ın, “Senin sevgin yüzünden bu hale geldik. Lütfen eve, Zeynep’in yanına git” demesiyle yıkıldı.

Sadakatsizde Gönülden Derin ve Volkana büyük sürpriz Her şey Asya’nın istediği gibi olacak

TEHLİKELİ YAKINLAŞMA

Bu sözler üzerine orayı terk eden Derin, Onur’un kapıda beklediğini görünce şaşırdı. Eve gitmek isteyen Derin, yaşananlar aklına gelince; kapıdan içeri giremedi. Onur’a “Yapamayacağım” diyen Derin, onun evine gitti. Birlikte dertleşen ikili, bir anda yakınlaştı. Onunla birlikte olan Derin, yaşadığı pişmanlıkla soluğu kendi evinde aldı.

ASYA'DAN YILLAR SONRA ŞOK İTİRAF

Volkan’a büyük bir sürpriz hazırlayan Gönül Güçlü ise Necmi ve Onur’un yardımıyla düğmeye bastı. Hastanede Volkan’la ilgilenen Asya, eski eşini taburcu olduktan sonra kendi evine götürdü. Ali okula gittikten sonra onunla konuşan Asya, şu sözleri söyledi:

Aldığın her kararın ucu Ali’ye de dokunuyor. Oğlumuz dürüst, tutarlı, kendine kötü örnek olmayacak bir babayı hak ediyor. Volkan evine git. Karının yanına git ve dürüst ol. Eğer dürüst olursan hatalarına da saygı duyulur. Hayatta sahip olduğum tek şey Ali, benim senin gibi ikinci çocuğum yok. İkinci çocuğumu senin yüzünden kaybettim ben. Doğum gününde söyleyecektim sana ama o gün başka bir kadından ikinci çocuk yaptığını öğrenmiştim. Umarım bu senin uyanmanı sağlar.

Sadakatsizde Gönülden Derin ve Volkana büyük sürpriz Her şey Asya’nın istediği gibi olacak

Bunu duyduktan sonra evine giden Volkan, Derin’in karşısına dikilerek; “Asya’nın o gece söylediği her şey doğruydu. Ben artık seni bıraktım” dedi. Duyduklarına dayanamayan ve ayrılmak istemeyen Derin, kararını değiştirmesi için kocasına ısrar ederken; Volkan “İlk kez dürüst davranıyorum, ne olur zorlaştırma” dedi. Gözyaşlarına boğulan Derin ise gitmemesi için kocasının ayaklarına kapanırken Gönül geldi.

VOLKAN TUTUKLANDI

Kızına düştüğü hal için kızan ve “Ayağa kalk” diye bağıran Gönül, “Seni bekleyen biri var Volkan” dedi. Kapıya gelenin Asya olduğunu sanan Derin, aşağıya koştu. Polisleri görünce kendisi için geldiklerini sanan Derin, Volkan’ın hakkında tutuklama kararı olduğunu öğrenince şoke oldu. Buna en az karısı kadar şaşıran Volkan, Gönül’ün “Bizden çaldıklarını yanınıza bırakacağımı mı sandınız?” sözleriyle olanı biteni anladı.

Sadakatsizde Gönülden Derin ve Volkana büyük sürpriz Her şey Asya’nın istediği gibi olacak

Yaşadıklarıyla baş edemeyen Derin’in yıkılışı ve Gönül’ün hamlesi sonrası Volkan’ın hapse girmesi sosyal medyada gündem oldu. İşte 'Sadakatsiz' son bölüme gelen yorumlardan bazıları…

Canım Gönül ya keşke final böyle olsaydı”, “Derin bir erkek için buna değmez”, “Derin bırak artık şu Volkan’ı”, “En son Asya intikam alıyordu ne ara Gönül’e döndü bu iş”, “Her hatanın bir bedeli vardır”, “Asya oyun oynayayım derken Gönül’ün oyununa düştü”, “Asya, Derin’den daha tehlikeli boyutta”, “Derin’in sonu Bihter Ziyagil gibi olacak galiba”, “Her şey Asya’nın istediği gibi olacak sanırım; Volkan hapiste, Derin akıl hastanesinde”, “Unutma Volkan ilahi adalet asla şaşmaz”, “Gönül Güçlü’den Asya’ya güzel bir yardım oldu”, “Helal olsun Gönül’e”, “Derin cidden yazık ettin kendine.

BÜYÜK FİNAL TANITIMI YAYINLANDI

Öte yandan yeni bölüm ardından 'Sadakatsiz’in gelecek hafta yayınlanacak final bölümünün tanıtımı da yayınlandı. Daha önce Asya ile arabayla uçtuğu uçurumun kenarında olan Derin, Asya seslenince; “Seni seviyormuş ama bu hayatta. Başka bir hayat daha var, biz orada çok mutlu olacağız Volkan” diyerek uçuruma baktı.

Gönül’ün şikayeti sonrası hapse giren Volkan ise kendisine ziyarete gelen Asya’ya “Benim buradan çıkmam lazım. Derin’in gelip benim adımı temize çıkarması gerek” dedi. Asya ise eski kocasına “Volkan sana bir şey söyleyeceğim. Sen uzun süre buradan çıkamayabilirsin” dedi. 

‘Sadakatsiz’ dizisi büyük finaliyle 25 Mayıs Çarşamba 20.00’de Kanal D’de. 

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber