Geri Dön

'Sadakatsiz’den yeni sezona görkemli açılış

Kanal D’nin; yapımcılığını Medyapım ve Mednova’nın üstlendiği, yayınlanan her bölümü ile ekrana damgasını vuran dizisi 'Sadakatsiz', 29 Eylül Çarşamba akşamı yeni sezona 'merhaba' dedi.

'Sadakatsiz’den yeni sezona görkemli açılış

Çarşamba ekranına bir kez daha damga vuran Sadakatsiz, reytinglerde de günün en çok izlenen yapımı olarak izleyiciyi ekrana kilitledi. Kantar Medya’nın verilerine göre; dizinin 32’nci bölümü, AB kategorisinde 9,76 reyting ve 26,24 izlenme payı ile, ABC1 kategorisinde 9,11 reyting ve 22,54 izlenme payı ile, Total kategorisinde ise 8,73 reyting ve 23,13 izlenme payı ile günün en çok izlenen yapımı oldu.

SOSYAL MEDYADA DA ZİRVEDE
Sadakatsiz' yeni bölümü ile ekranda olduğu kadar sosyal medyada da büyük ilgi gördü. Dizi, #Sadakatsiz etiketiyle tüm gece boyunca hem Türkiye hem de Dünya listesinde birinci sırada yer aldı. Ayrıca, 'Asya', 'Derin', 'Volkan' ve 'Cansu Dere' gibi etiketlerde oldukça yüksek konuşulma rakamlarına ulaştı. Twitter’da yaklaşık bir milyon erişim elden dizi tüm sosyal medyada ise yedi milyon erişime ulaştı.

Sadakatsiz’den yeni sezona görkemli açılış

DERİN'İN TEKRAR YÜRÜDĞÜ SAHNE GECEYE DAMGA VURDU
Sadakatsiz’in yeni sezon ilk bölümüne, Derin’in gerçekte yürüdüğünün ortaya çıktığı sahne damgasını vurdu. Uçurumdan yuvarlandıktan sonra tekerlekli sandalyeye mahkum kalan Derin, Volkan'ın ona daha çok bağlanmasını sağlamıştır. Volkan'dan ayrılmamak için her yolu deneyen Derin, en son yaptığı hamleyle ise herkesi şoke eder. Derin, aslında yürüyebilecekken bilerek mi bu durumu sürdürür?

Yönetmen koltuğunda Neslihan Yeşilyurt’un oturduğu Sadakatsiz’in dizisinin kadrosunda; Cansu Dere, Caner Cindoruk, Melis Sezen, Berkay Ateş’ in yanı sıra usta oyuncu Burak Sergen, Özge Özder, Yeliz Kuvancı, Ali İl, Nazlı Bulum, Gözde Seda Altuner, Emir Taro Tekin, Alp Akar, utlunur Lafçı, Doğan Can Sarıkaya, Dora Dalgıç yer alıyor.

'Sadakatsiz' dizisi, yeni bölümleri ile her çarşamba akşamı Kanal D’de.

Ebru Şallı eleştirilere 'teve2 Magazin Masası'nda cevap verdiEbru Şallı'nın acı günü... teve2’de; sunuculuğunu Esin Övet, Ebru Şancı ve Timuçin Güner'in yaptığı, hafta içi her gün saat 11.00’de canlı yayınla ekrana gelen 'teve2 Magazin Masası'na, geçtiğimiz günlerde sabaha karşı babası Şükrü Şallı'yı kaybeden Ebru Şallı telefonla bağlandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber