Geri Dön

'Sadece birkaç kişinin bildiği gizli aşk' iddiası!

2009 yılında hayatını kaybeden Michael Jackson'ın eski sevgilisi olduğunu iddia eden 45 yaşındaki Shana Mantagal, 'Michael ve Ben: Michael Jackson'ın Gizli Aşkı Hakkında Bilinmeyenler' adlı kitap yazarken, Jackson'ın aseksüel olmadığını vurguladı.

'Sadece birkaç kişinin bildiği gizli aşk' iddiası!

Michael Jackson'ın eski sevgilisi olduğunu savunan Shana Mantagal, 1988 yılında bir hayranı olarak kuliste dünyaca ünlü yıldızla tanıştığını ve ilk andan itibaren ABD'li şarkıcının kendiisyle flört ettiğini belirtti.

"20 YIL BOYUNCA BULUŞTUK"

'Michael ve Ben: Michael Jackson'ın Gizli Aşkı Hakkında Bilinmeyenler' adlı kitabında flaş iddialarda bulunan Mantagal, "Yakınlaşmamız aşka dönüştü. 20 yıl boyunca farklı yerlerde buluştuk, özel ve gizli telefon konuşmaları yaptık. Michael ilk aşkımdı. Bu aşk, hem güzeldi hem de lanet gibiydi. O, bazılarının söylediği gibi aseksüel dedildi. İlişkimiz Elvis Presley'in kızı Lisa Marie ile evlendikten sonra bitti. Evliliğine çok saygılıydı. 1993'te taciz skandalı patladığında, söylentilere son vermek için evlendi. Boşanma sonrası yeniden yakınlaştık. Zor dönemlerinde hep onun yanında oldum" ifadelerini kullandı.

Kitabı yazma nedenini açıklayan 45 yaşındaki aktris, "Birlikte olduğumuz süre boyunca günlük tuttum. Herkesin benim onu nasıl gördüğümü anlamasını istiyorum. Bu ilişki, Michael'ın birkaç yakın arkadaşı tarafından biliniyor" satırlarına yer verdi.

28 Şubat 2021 Magazin Haberleri Bülteni28 Şubat 2021 Magazin Haberleri Bülteni

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet