Geri Dön

Şafak Sezer önce serum yedi, sonra açılış yaptı

Oyuncu Şafak Sezer, önceki gün Bağdat Caddesi'nde objektiflere yansıdı. Bir sağlık merkezinin açılışına katılan komedyen, önce serum takviyesi aldı, daha sonra kurdele kesti.

Şafak Sezer önce serum yedi, sonra açılış yaptı

Diyabet hastası olan komedyen Şafak Şezer, arkadaşı Anıl Şen’in Bağdat Caddesi'ndeki sağlık merkezinin açılışına katıldı. Önce sağlık kontrolünden geçen ve serum takviyesi alan Şafak Sezer, daha sonra açılışta kurdele kesti.

Uzun zamandır sağlık danışmanı olan Anıl Şen, Şafak Sezer’in diyabetinin kontrol altında olduğunu ve sağlık durumunun çok iyi olduğunu söyledi.

Emre Aşık şikayetçi olarak dinlendi: Mesajda beni öldüreceği yazıyorduDüzce'de eski milli futbolcu Emre Aşık'ı öldürmeyi planladıkları iddiasıyla eski eşi Yağmur Sarnıç'ın da aralarında bulunduğu 3 sanığın yargılandığı davada Emre Aşık, talimatla Anadolu Adliyesi'nde ifade verdi. Aşık ifadesinde sanık Erdi Sungur'un avukatına ulaştığını, Baycan Şentürk'ün ikinci tetikçi olarak yer aldığını ve kendisini öldüreceklerine dair mesajlar olduğunu söyledi. Anadolu 4. Ağır Ceza Mahkemesi'nde gerçekleşen talimat duruşmasına şikayetçi Emre Aşık ile avukatları Funda Sadıkahmet ve Hasan Tahsin Cevizoğlu katıldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber