Geri Dön

Safiye Soyman'ın imaj değişikliği sorusuna Seda Sayan'dan olay yorum!

Son zamanlarda yaptığı değişimlerle adından söz ettiren Safiye Soyman, sosyal medya hesabından yıllar önce kullandığı dört farklı saç modelini paylaşarak "Sizce hangisi?" diye sordu. Soyman'ın yakın arkadaşı Seda Sayan ise yaptığı yorumla herkesi kırdı geçirdi.

Safiye Soyman'ın imaj değişikliği sorusuna Seda Sayan'dan olay yorum!

Yakın arkadaşı Seda Sayan'ın fikirlerini alarak estetik operasyonlar yaptıran şarkıcı Safiye Soyman, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla adından söz ettirdi. İmaj değişikliği yapmak isteyen şarkıcı, takipçilerine fikrini sormak isteyince Seda Sayan'dan yorum gecikmedi.

SEDA SAYAN KIRDI GEÇİRDİ
Aktif olarak kullandığı Instagram hesabından yıllar önce kullandığı dört farklı tarzda olan saç modellerini paylaşan Safiye Soyman, "Sizce hangi saç modelini kullanmalıyım?" diye sordu.

Kısa sürede binlerce yorum alan Soyman'a en güldüren yorum da arkadaşı Seda Sayan'dan geldi. Arkadaşının paylaştığı saç modellerini beğenmeyen Sayan, "Beşinciyi kullan Safiye" diyerek kahkaha emojileri koydu.

Safiye Soymanın imaj değişikliği sorusuna Seda Sayandan olay yorum

SEDA ISRAR ETTİ, BIÇAK ALTINA YATTI
Öte yandan geçtiğimiz haftalarda da  tv8'de yayınlanan "Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa" programına konuk olan Safiye Soyman, yakın arkadaşı Seda Sayan'ın ısrarlarına dayanamayarak, ameliyat masasına yattığını söylemişti.

Programa telefonla bağlanan Sayan, olayın perde arkasını şu sözlerle anlatmıştı:

"Zaten Miami çok sıcak. Safiye menopozdan sonra çamaşır giymeyi sevmiyordu, sıcaktan terliyordu. ‘Hemen şunları küçülttür. Ağzıma girecek, kocaman kocaman’ dedim. Safiye beni dinledi."

Fenomen Mia'yı Seda Sayan'ın ikizi sandılar! 'Kardeşlerimi bulun bana'Gerek özel hayatı gerek paylaşımlarıyla gündemden düşmeyen Seda Sayan, bu kez yaptırdığı estetiklerle adından söz ettirdi. Sosyal medyada, fenomen olan Mia isimli genç kadının Seda Sayan'a benzerliği dikkat çekti. Konuyla ilgili Sayan'dan açıklama geldi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber