Geri Dön

Şahan Gökbakar: Instagram'ımı dondurdum! Çok iyi geldi

Koronavirüs pandemisi döneminde her şeyden uzak kalmayı tercih eden Şahan Gökbakar, sosyal medya hesaplarını da kapatmıştı. Ünlü komedyen, bu kararının nedenini açıkladı.

Şahan Gökbakar: Instagram'ımı dondurdum! Çok iyi geldi

Şahan Gökbakar, Anlık Normal Dergi’ye verdiği röportajda, Instagram hesabının kapatmasıyla ilgili, “Özellikle bu pandemi döneminde, yaptığım paylaşımların anlamsızlığını fark ettim. O nedenle 'ben neden her gün fotoğraf koyuyorum?' diye düşününce, 'koymayayım daha iyi' dedim. Baktım yine sürekli elim gidiyor, bir şey paylaşmasam da vakit geçiriyorum boş boş; 'en iyisi kapatayım' dedim ve Instagram'ımı dondurma kararı aldım. Çok da iyi geldi. İnsan sürekli aynı şeyi yaptığı zaman fark etmiyor ama çok anlamsız bir hareket oraya sürekli fotoğraf koymak, eğer bir amacınız yoksa. Bu işten para kazanmak veya işte herhangi bir şeyi tanıtmak, reklam vb. gibi bir amacınız yoksa, günlük hayatı paylaşmanın amaçsız bir eylem olduğunu fark edip, dondurdum. Hayatımda tekrar çok ilginç şeyler olursa paylaşmak istediğim, o zaman yeniden açarım" ifadelerini kullandı.

"BİR YLDIR EVDEN DIŞARI ÇIKMADIM"
Pandemi nedeniyle çok az sosyalleştiğini belirten oyuncu, “Son bir senedir gündemimde sadece ve sadece koronavirüs var. Bu hastalığa yakalanmadan, sağlık içinde bu süreci geçirmeye çalışıyorum. Eşim de son derece destek oluyor. Vaktimizin neredeyse tamamına yakını hep beraber evde, teknede veya bahçede, bize ait olan alanlarda geçiriyoruz. Çok az sosyalleşiyoruz. Açık havada, bahçede mesafe ile arkadaşlarımızı görüyoruz. Onun dışında bu bir sene içerisinde sadece ve sadece beraber huzurlu mutlu vakitler geçirmeye odaklanıyoruz. Pandemi sürecini bu şekilde atlatmaya çalışıyoruz" şeklinde konuştu.

12 Haziran 2021 Magazin Haberleri Bülteni12 Haziran 2021 Magazin Haberleri Bülteni

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet