Geri Dön

Şahan Gökbakar'dan nostaljik kutlama

Şahan Gökbakar, eşi Selin Gökbakar'la olan evliliğinin 4'üncü yılını eskilerin diliyle söylenen bir notla kutladı. Gökbakar, "4. sene-i devriyemiz, zevcem ile berhudarız" paylaşımını yaptı.

Şahan Gökbakar'dan nostaljik kutlama

Son günlerde yaptığı siyasi çıkışlarla adından söz ettiren komedyen ünlü komedyen Şahan Gökbakar'ın Selin Gökbakar ile evliliği mutlu bir şekilde devam ediyor. 2015 yılında dünyaevine giren çift, mutlu anlarını takipçileriyle paylaşıyor.

"ZEVCEM İLE BERHUDARIZ"
Ünlü komedyen Şahan Gökbakar eşi Selin Gökbakar ile 4. evlilik yıldönümünü sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla kutladı. Gökbakar, paylaşımına "4. sene-i devriyemiz, zevcem ile berhudarız. 4'ün yanına bir 0 ekleriz inşallah karıcım..." notunu düştü. Komedyenin paylaşımı kısa sürede çok sayıda beğeni aldı.

4. Sene-i devriyemiz zevcem ile berhudarız???? @selingokbakar 4ün yanına bir 0'da ekleriz insallah karıcım...22.05.2019 #yıldönümü

Şahan Gökbakar (@sahangokbakar)'in paylaştığı bir gönderi ()

Yargı 13. Bölüm FragmanıKanal D’nin, Ay Yapım imzalı dizisi Yargı’nın yeni bölümünden ilk tanıtım seyirciyle buluştu. Akşam yemeğine çıkan Ilgaz ile Ceylin’in ortaya çıkan tüm sırlara rağmen birbirlerinden vazgeçemeyişlerinin dikkat çektiği tanıtımda ikili romantik dakikalar yaşıyor.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber