Geri Dön

Şahan Gökbakar'ın pandemi kuralı

Yaptığı filmlerle gişe rekorları kıran Şahan Gökbakar, pandemi dönemi bitmeden sete çıkmayacağını söyledi

Şahan Gökbakar'ın pandemi kuralı

Şahan Gökbakar, son dönemde artan koronavirüs vakalarına Instagram’dan tepki gösterdi. Komedyen, “Günlük 20 bin vakayı yakaladık sonunda. Çok güzel gidiyoruz. Aşı falan olmadan aynı şekilde itiş tepiş, öpüş kokuş, maskesiz mesafesiz devam. Haydi el ele verelim Delta varyantı rekoru kıralım. 10 gün içinde 40 binlere yürüyelim. Var mısınız? Bence yapabiliriz” diye yazarak, durumu ti’ye aldı.
Bir hayranının, “PCR testleri vakaları şişirmek için yapılan bir balondur” yorumuna Gökbakar, “Papatya testi daha doğru çıkıyor” diyerek, espri yaptı. Komedyen, “Sen neden telaşlısın?” sorusuna, “Bu ülkede yaşıyorum. İki yıldır bütün hayatımız bloke oldu” yanıtını verdi. Gökbakar, “Recep İvedik 7 ne zaman geliyor?” sorusuna ise, “Pandemi bitmeden sete girmem” cevabını verdi.

Azra Akın 'yardım gecesinde dolandırıcılık' iddiasını canlı yayında anlattı!Kanal D’nin, hafta içi her gün canlı yayınlanan 'Neler Oluyor Hayatta' programında, "Umudum Olur musun? Derneği'ne bağış yapacağız" diyerek para toplayan ödül töreni yetkililerinin ortadan kaybolduğu iddiası konuşuldu. Dernek başkanı Azra Akın, dolandırıcılık iddialarıyla ilgili ilk kez konuştu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber