Geri Dön

Sahil Güvenlik filmi oyuncuları kimler? Sahil Güvenlik filmi konusu nedir?

Sahil Güvenlik filmi bu akşam izleyicilerle buluşacak. Seth Gordon'ın yönetmen koltuğunda oturan fil 2017 yılında çıktı. İzleyiciler ise Sahil Güvenlik filmi oyuncuları ve konusu merak ediliyor. Peki Sahil Güvenlik filmi oyuncuları kimler?

Sahil Güvenlik filmi oyuncuları kimler? Sahil Güvenlik filmi konusu nedir?

Yerli ve yabancı filmler televizyon ekranlarında yayınlanıyor. Bu akşam ise Sahil Güvenlik filmi televizyonda yayınlanacak. Dwayne Johnson, Zac Efron ve Alexandra Daddario gibi isimler filmin oyuncu kadrosunda yer alıyor. Peki Sahil Güvenlik filmi konusu nedir?

SAHİL GÜVENLİK FİLMİ OYUNCULARI

Dwayne Johnson - Mitch Buchannon
Zac Efron - Matt Brody
Alexandra Daddario - Summer Quinn
Kelly Rohrbach - C.J. Parker
Priyanka Chopra - Victoria Leeds
Jon Bass - Ronnie
Ilfenesh Hadera - Stephanie Holden
Yahya Abdul-Mateen II - Garner Ellerbee
Rob Huebel - Don Thorpe
Hannibal Buress - Teknisyen Dave
Belinda - Carmen
Jack Kesy - Leon
Amin Joseph - Frankie
Izabel Goulart - Amber
Charlotte McKinney - Julia
Arian Foster - Kendisi
Seth Gordon - Helikopter pilotu
David Hasselhoff - Mitch
Pamela Anderson - Casey Jean Parker

SAHİL GÜVENLİK KONSU NEDİR?

Mitch Buchannon kendini işine adamış, cesur ve sorumluluk sahibi bir cankurtarandır. Sorumlu olduğu koyu korumak onun için her şeyden önce gelmektedir. Emerald körfezinde bir yerel kahramana dönüşmüştür. Onunla birlikte çalışan ekibiyle hiçbir sorunu yoktur ve ekip görevlerini mükemmel bir şekilde yerine getirmektedir. Ancak günün birinde aralarına yeni bir ekip üyesi daha katılır. Bu küstah yeni cankurtaran Mitch'in sinirlerini bir hayli zorlayacaktır. Ancak koyu tehdit eden bir suç planı su yüzüne çıkınca ikili aralarındaki çekişmeyi bir kenara bırakıp birlikte olmak zorundadır.

İbrahim Tatlıses'ten 12 yıl aradan sonra ilk konserMüzik dünyasının imparatoru İbrahim Tatlıses,12 yıl aradan sonra ilk konserini Kuruçeşme'de verdi. Sahnede duygu dolu anlar yaşayan Tatlıses, en sevilen şarkılarını seslendirerek sevenleriyle hasret giderdi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber