Geri Dön

Sahil Güvenlik oyuncuları ve konusu! Sahil Güvenlik filmi nerede çekildi?

Bir döneme damga vuran dizinin sinemaya uyarlanan versiyonu Sahil Güvenlik, 2017 yılında film severlerine karşısına çıktı. filmin başrollerinde ise Dwayne Johnson ve Zac Efron ye alıyor. Peki, sahil Güvenlik filmi oyuncu kadrosunda kimler var?

Sahil Güvenlik oyuncuları ve konusu! Sahil Güvenlik filmi nerede çekildi?

Sahil Güvenlik filminin yönetmenliğini Seth Gordon yürütüyor. Senaryosu Mark Swift ve Damian Shannon tarafından kaleme alındı. Severek izlenen ABD yapımı filmde Dwayne Johnson, Zac Efron, Alexandra Daddario, Kelly Rohrbach yer alıyor.

SAHİL GÜVENLİK KONUSU

Mitch Buchannon kendini işine adamış, cesur ve sorumluluk sahibi bir cankurtarandır. Sorumlu olduğu koyu korumak onun için her şeyden önce gelmektedir. Emerald körfezinde bir yerel kahramana dönüşmüştür. Onunla birlikte çalışan ekibiyle hiçbir sorunu yoktur ve ekip görevlerini mükemmel bir şekilde yerine getirmektedir. Ancak günün birinde aralarına yeni bir ekip üyesi daha katılır. Bu küstah yeni cankurtaran Mitch'in sinirlerini bir hayli zorlayacaktır. Ancak koyu tehdit eden bir suç planı su yüzüne çıkınca ikili aralarındaki çekişmeyi bir kenara bırakıp birlikte olmak zorundadır.

SAHİL GÜVENLİK FİLMİ NEREDE ÇEKİLDİ?

Miami’de Boca Raton’da ve çeşitli sahil kasabalarında çekilmiştir. Bunun yanı sıra Deerfield Plajı ve Hollywood da çekim yeri olarak kullanılmıştır.

SAHİL GÜVENLİK OYUNCULARI

Dwayne Johnson - Mitch Buchannon
Zac Efron - Matt Brody
Alexandra Daddario - Summer Quinn
Kelly Rohrbach - C.J. Parker
Priyanka Chopra - Victoria Leeds
Jon Bass - Ronnie
Ilfenesh Hadera - Stephanie Holden
Yahya Abdul-Mateen II - Garner Ellerbee
Rob Huebel - Don Thorpe
Hannibal Buress - Teknisyen Dave
Belinda - Carmen
Jack Kesy - Leon
Amin Joseph - Frankie
Izabel Goulart - Amber
Charlotte McKinney - Julia
Arian Foster - Kendisi
Seth Gordon - Helikopter pilotu
David Hasselhoff - Mitch
Pamela Anderson - Casey Jean Parker

 

Alişan eleştirilere yanıt verdi: Bu konuyu ciddiye almaya gerek yok!Ünlü şarkıcı Alişan, sosyal medyada oğlu Burak'ın Müge Boz'un kızı Vina'yı izlerken yaşadığı mutluluğa dair bir video paylaştı. 'Vina benimsin' sözleriyle dikkat çeken Burak'ın o anları sosyal medyada tartışma konusu oldu. Alişan, olayın perde arkasını canlı yayında anlattı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber