Geri Dön

Sam Asghari'den Britney Spears hayranlarına evlilik sözleşmesi yanıtı

Son dönemde vasilik davasıyla gündemden düşmeyen Britney Spears'ın nişanlısı Sam Asghari, pop yıldızına evlilik sözleşmesi imzalaması çağrısında bulunan hayranlara yanıt verdi.

Sam Asghari'den Britney Spears hayranlarına evlilik sözleşmesi yanıtı

Sam Asghari ile Britney Spears'ın nişanlandıklarını duyurmalarının ardından pop yıldızına hayranları tarafından servetini korumak için evlilik sözleşmesi yapması çağrısında bulunuldu.

Asghari yaptığı açıklamada, "Evlilik sözleşmesini düşünen herkese teşekkür ederim" dedi. Asghari espirili bir dille, "Elbette, bir gün beni terk etmesi ihtimaline karşı cipimi ve ayakkabı koleksiyonumu korumam için sağlam bir evlilik sözleşmesi imzalayacağız" diye konuştu.

İki çocuk annesi Spears'a servetini koruması gerektiğini söyleyen hayranlar arasında Oscar ödüllü oyuncu Octavia Spencer da vardı. Nişan duyurusunun altına Spencer, "Evlilik sözleşmesi imzalamasını sağla" diye yorum yapmıştı ama daha sonra yorumu sildi.

EVLİLİK TEKLİFİNİ KABUL ETTİ
Jamie Spears'a karşı 13 yıldır verdiği vasilik mücadelesinde zafere çok yakın olan Spears, Sam Asghari ile nişanlandıklarını yayınladıkları bir video ile duyurmuştu.

Sam Asghariden Britney Spears hayranlarına evlilik sözleşmesi yanıtı

İbrahim Tatlıses 12 yıl sonra sahnedePoll Production organizasyonu ve Demirören Medya Grubu medya sponsorluğunda gerçekleşen Paraf Kuruçeşme Açıkhava Konserleri'nde İbrahim Tatlıses heyecanı yaşanıyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber