Geri Dön

Samsun'da Merve Özbey konseri

Aralık ayı boyunca her hafta sonu düzenlenen müzik festivali "Yeşilyurt’ta Yılın Müzik Aralığı"nın son konuğu genç şarkıcı Merve Özbey oluyor. Son yıllarda pop müzik camiasında isim yapan Özbey, Samsunlularla buluşuyor.

Samsun'da Merve Özbey konseri

Yeşilyurt AVM, aralık ayında ziyaretçilerine keyif ve müzik dolu anlar yaşatmaya devam ediyor. Bahadır Tatlıöz, Aydın Kurtoğlu ve Sinan Akçıl gibi Türk pop müziğinin başarılı isimlerini Samsunlu müzikseverlerle buluşturan Yeşilyurt AVM'nin bu haftaki konuğu 'Yaş Hikayesi' ve 'Boynun Borcu' şarkılarıyla büyük çıkış yakalayan Merve Özbey. Genç şarkıcı, 23 Aralık Cumartesi günü saat 17.00’de mini konser ve imza günü ile AVM’de olacak.

İlk solo albümü 'Yaş Hikâyesi'nde yer alan 'Topsuz Tüfeksiz' ve 'Vicdanım Affetsin' şarkıları ile adından söz ettiren Özbey, mini konserin ardından, bol bol imza dağıtıp hayranları ile fotoğraf çektirecek.

24 Aralık Pazar günü ise bir 'Çarkıfelek'i sunan Özlem Yıldız, AVM’de ziyaretçilerle hem sohbet edecek hem de sürpriz hediyeler kazandıracak.

KADES, MasterChef'te izleyicilere anlatıldıTV8'de yayınlanan 'MasterChef Türkiye 2020' yarışmasında, İçişleri Bakanlığı'nın uygulaması olan KADES’in önemi anlatılarak, “Kadına şiddete hep birlikte dur diyelim” çağrısında bulunuldu.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet