Geri Dön

San Andreas Fayı oyuncuları kim, konusu nedir? İşte, San Andreas Fayı oyuncu kadrosu

Aksiyon ve macera türündeki San Andreas Fayı filmi, 2015 yapımı ABD filmidir. Dwayne Johnson'ın muhteşem oyunculuğu ile televizyon ekranlarında da sevenleri karşısına çıkan San Andreas Fayı filmi konusu ve oyuncu kadrosu araştırılıyor.

San Andreas Fayı oyuncuları kim, konusu nedir? İşte, San Andreas Fayı oyuncu kadrosu

San Andreas Fayı filminin yönetmenliğini Brad Peyton yürütürken senaryosu ise Allan Loeb, Carlton Cuse, Carey Hayes ve Chad Hayes tarafından kaleme alındı. Dönemin başarılı filminin başrollerinde Dwayne Johnson, Carla Gugino ve Alexandra Daddario yer alıyor.

SAN ANDREAS FAYI KONUSU

Kötü şöhreti ile bilinen San Andreas Fayı’nın kırılması ile 9 şiddetindeki bir depremle Kaliforniya sallanır. Bir arama kurtarma pilotu ve artık araları pek de iyi olmayan eşi, Los Angeles’tan San Francisco’ya, kızlarını kurtarmak için yola çıkarlar. Ancak, kuzeye yaptıkları bu tehlikeli yolculuk, henüz sadece bir başlangıçtır. Ve ne zaman en kötüsü artık bitti diye düşünseler, daha da kötüsü başlamaktadır.

SAN ANDREAS FAYI OYUNCULARI

Dwayne Johnson
Alexandra Daddario
Carla Gugino
Colton Haynes
Art Parkinson
Archie Panjabi
Todd Williams
Ioan Gruffudd
Will Yun Lee
Kylie Minogue

Ece Seçkin sözünü tuttu! Gelinliklerden birini dün akşam hediye ettiDört yıldır birlikte olduğu pilot Çağrı Terlemez ile 15 Eylül'de nikah masasına oturan Ece Seçkin, gelinliklerini hayranlarına hediye edeceğini düğününden önce açıklamıştı. Sözünü tutan ünlü şarkıcı, gelinliklerinden ilkini dün akşam İzmir konserinin ardından hayranına armağan etti. Şarkıcı, bu anları sosyal medya hesabından da yayınladı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber