Geri Dön

Saniye öldü mü? Bir Zamanlar Çukurova'nın Saniye'si Selin Yeninci diziden ayrıldı mı?

Saniye diziden çıkıyor mu, ayrılıyor mu? Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Saniye karakterine hayat veren Selin Yeninci, yeni bölüm fragmanı ile sevenlerini üzdü. Arabanın çarptığı görülen Saniye'nin yaşayıp yaşamadığı seyirciyi merakta bırakmıştı ki açıklama geldi. Selin Yeninci diziden ayrılıyor mu, Saniye öldü mü? İşte, detaylar...

Saniye öldü mü? Bir Zamanlar Çukurova'nın Saniye'si Selin Yeninci diziden ayrıldı mı?

Selin Yeninci, ATV'nin rekortmen dizisi Bir Zamanlar Çukurova'da Saniye rolü ile milyonları etkilemeyi başardı. Oyuncu, 120. yeni bölümde trafik kazası geçiriyor. Hareketsiz yerde yatan Saniye'nin yanında Gülten'de bulunuyor. Saniye Bir Zamanlar Çukurova'dan ayrılıyor mu?

SANİYE ÖLÜYOR MU?

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Saniye, Gafur'un eşi olarak yer alıyor. Karaktere ise Selin Yeninci can veriyor. Saniye, 120. yeni bölümde arabanın çarpması sonucu yaralandı. Olayın ardından Saniye'nin yaşayıp yaşamadığı merak konusuydu. Yayımlanan yeni bölüm fragmanında hem Saniye hem de Gülten'in cenazesi ekrana geliyor. Diğer yandan Saniye'ye hayat veren Selin Yeninci veda mesajı yayımladı:

''Hoşça kal Saniye,

Bana bir son değil, harika başlangıçlar verdin. Yapımcılarımız Timur Savcıl ve Burak Sağyaşar sizlere çok teşekkür ederim. Bana teslim ettiğiniz tüm güzellikler için. Seyirciye saygınızın sevginizin ifadesi olarak üretip yıllardır sürdürdüğünüz bu efsanenin parçası olmak her zaman çok kıymetliydi.

Yönetmenlerimiz Murat Saraçoğlu ve Evren Karabıyık. Bana güvendiğiniz ve oyun alanımda beni özgür bırakıp tüm süreci benim için güzelleştirdiğiniz her an için teşekkür ederim. Her bölüm parıldayan tüm yazar ekibimize verdikleri ilham için çok teşekkür ederim. Tüm oyun arkadaşlarım hepinize teker teker teşekkür ederim. Aramızdan ayrılan, katılan, ilk günden beri aynı yolda yürüdüğüm tüm çalışma arkadaşlarım hepinizin ayrı ayrı emeklerine sağlık. Ve elbette bugüne kadar bizi destekleyen tüm seyircimiz ; Saniye’yi o kadar sevdiniz ki ömrüme ömür kattınız. Elinizi sırtımda hissetmek bana nasip oldu . Çok şükür oradasınız. Yeniden karışılacağımıza eminim . Bir Adana vedasıyla bitireyim ;

Hepiniz Allah’a emanet olun .
Edene dedene bye bye.''

SELİN YENİNCİ KİMDİR?

Yeninci, 16 Ocak 1988'de İstanbul'da doğdu. Nasipse Adayız (2020), Bir Zamanlar Çukurova (2018) ve Balkaya ile tanınıyor. Oyuncu Adana Film Festivali ve 53. Sinema Yazarları Derneği Ödülleri’nde En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu Ödülü almıştır.

Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber