Cadde Şarkıcı Alişan konser yolunda rahatsızlandı! 'Ameliyat olur olmaz geleceğim'

Şarkıcı Alişan konser yolunda rahatsızlandı! 'Ameliyat olur olmaz geleceğim'

28.01.2024 - 21:18 | Son Güncellenme:

Şarkıcı Alişan, Eskişehir'in Sivrihisar ilçesindeki konserine giderken yolda rahatsızlanınca; Bursa'da özel bir hastanede tedavi altına alındı. Alişan, ameliyat olacağını belirtti.

Şarkıcı Alişan konser yolunda rahatsızlandı Ameliyat olur olmaz geleceğim

Şarkıcı Alişan, Eskişehir'in Sivrihisar ilçesindeki düzenlenen konseri için yola çıktı. Yolculuk sırasında aniden rahatsızlanan şarkıcı Alişan, Bursa'da özel bir hastanede tedavi altına alındı.

Haberin Devamı

Alişan, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, ''Sivrihisar konserine giderken sağ tarafımda dayanılmaz bir ağrıyla Bursa'da acile geldik. İlaçlı tomografi ve kan tahlili neticesi bugün apandisit ameliyatı olmam gerektiğini söyledi hocalarımız. Sivrihisar konseri bugün için kısmet olmadı maalesef. Acil ameliyat denmese vallahi geliyordum. Sözüm söz ameliyat olur olmaz ne zaman isterseniz geleceğim" ifadelerini kullandı.

Şarkıcı Alişan konser yolunda rahatsızlandı Ameliyat olur olmaz geleceğim

APANDİSİT AMELİYATI OLDU

Eskişehir'in Sivrihisar ilçesindeki konserine giderken yolda rahatsızlanıp, Bursa'da özel bir hastanede tedavi altına alınan şarkıcı Alişan'ın apandist ameliyatı olduğu öğrenildi. Alişan'ın sağlık durumunun iyi olduğu, tdavisine devam edildiği belirtildi.