Geri Dön

Şarkıcı Berksan, Fransız askısı yaptırdığı anları paylaştı!

Seda Sayan, Hande Yener gibi ünlü isimlerin ardından şarkıcı Berksan da estetik yaptırdı. Fransız askısı uygulamasını tercih eden Berksan, bu anları sosyal medya hesabından paylaştı.

Şarkıcı Berksan, Fransız askısı yaptırdığı anları paylaştı!

Ünlü şarkıcı Hande Yener’den sonra yakın dostu ünlü sanatçı Berksan da Fransız askısı yaptırdı. Berksan, kendisine yapılan ameliyatsız yüz germe operasyonunu sosyal medya hesabından da yayınlandı.

42 yaşındaki Berksan’ın ameliyat görüntüleri sosyal medyada gündem oldu.

Şarkıcı Berksan, Fransız askısı yaptırdığı anları paylaştı

"SAĞLIĞIMI KORUMAYA YÖNELİK BİR HAYAT YAŞIYORUM"
Geçtiğimiz yıllarda da Nişantaşı'nda doktor kliniğinden çıkarken görüntülenen Berksan, "Daha çok 'bahçe domatesi nereden alınır, ne yersek bize faydalı olur?' diye düşünüyorum artık. Sağlıklı olduğum için şükrediyorum. 'Nasıl korunurum, doğal beslenip hangi vitaminleri almalıyız?' bunları araştırıyorum. Ozon tedavisi yaptırmaya başladım, bağışıklığı güçlendiriyor, kanı temizleyip toksinlerden arındırıyor. Bu süreçte iyi olduğunu düşündüğüm için uygulamak istedim. Tamamen sağlığımı korumaya yönelik bir hayat yaşıyorum" demişti.

"O DÜNYANIN İÇİNDE YOKUM"
Pop dünyasındaki yarış hakkında Berksan "Dünyanın saçma sapan yarışlarını dert etmeyi bıraktım. Minimalist bir hayatım var, mutluluk veriyor bana. Hırslardan hepsinden uzağım artık. Öyle bir dünyanın varlığından benim de haberim yok. Varsa da ben o dünyanın içinde yokum, müziğini yapan bir müzisyenim. O çarkın dişlerin arasında yokum, bu yüzden marjinal gözükebilirim" şeklinde konuşmuştu.

Şarkıcı Berksan, Fransız askısı yaptırdığı anları paylaştı

Selin Şekerci ve Enis Arıkan'dan Hadise'nin videosuna göndermeSelin Şekerci ve Enis Arıkan, Hadise ve Mehmet Dinçerler'in evlilik videosuyla ilgili eğlenceli bir paylaşım yaptı. Çok konuşulan evlilik videosunda Hadise'nin sevgilisine sarılıp sırtını sıvazlarken çekim yapması gündem olmuştu. Selin Şekerci ve Enis Arıkan o anları canlandırdı. Seray Sever'den Eda Ece'ye pek çok ünlü bu videoyu yorum yaptı. Hadise ise bu videoyu paylaşarak kalp emojisi koydu.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber