Geri Dön

Şarkıcı Gülay'ın inanılmaz değişimi!

Şarkıcı Gülay Sezer, geçirdiği mide ameliyatı sonrası 40 kilo vererek bambaşka bir görünüme kavuştu.

Şarkıcı Gülay'ın inanılmaz değişimi!

Uzun süredir şeker hastalığı ile mücadele eden Gülay Sezer, son dönemde verdiği kilolarla dikkati çekiyor. Ünlü şarkıcı, 3 yıl önce geçirdiği Gastrik bypass ameliyatı sonrası tam 40 kilo verdi.

Fazla kilolarından kurtulduktan sonra imajını da yenileyen Gülay Sezer'in, son hali görenleri şaşkına çevirdi.

Gülay'ın kız kardeşi Nilüfer Sezer, ünlü şarkıcının 40 kilo vermesine ilişkin, "Gastrik bypass ameliyatı şeker hastalarına uygulanıyor. Doktorları böyle olmasını uygun buldu çünkü midesinde ülser vardı. 90 kiloya ulaşmıştı ve artık ilaç kullanmaması gerektiği için doktorların kararı ameliyat oldu. Tam 40 kilo verdi" ifadelerinmi kullanmıştı.

Ozan Güven-Deniz Bulutsuz davası! İşte ilk ifadeler...Eski sevgilisi Deniz Bulutsuz’u darbettiği iddiasıyla hakkında 'silahla kasten yaralama', 'kişiyi hürriyetinden yoksun bırakma' ve 'hakaret' suçlarından 13,5 yıla kadar hapis istemiyle dava açılan oyuncu Ozan Güven’in yargılanmasına başlandı. Ozan Güven ve Deniz Bulutsuz, duruşma öncesi adliyeye geldi. Deniz Bulutsuz, mahkemede verdiği ifadede, "Yaşananlar çok ağırdı" dedi. Ozan Güven ise "Abajurun sapını elinden almaya çalışırken çenesine çarptı, yaralandı" şeklinde ifade verdi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet