Geri Dön

Şarkıcı Linet koronavirüse yakalandı

Geçtiğimiz günlerde cemiyet hayatının tanınmış ismi Aslı Şen ile yaşadığı polemikle magazin gündemine gelen Linet'in koronavirüs testinin pozitif çıktığı öğrenildi.

Şarkıcı Linet koronavirüse yakalandı

Son olarak 23 Ekim'de Maslak'ta bir mekanda sahne alan Linet, koronavirüse yakalandı. 46 yaşındaki şarkıcının hastalığı hafif atlattığı belirtildi. Linet'in, Covid 19 nedeniyle Kıbrıs'taki konserlerini ertelemek zorunda kaldığı belirtildi.

"NEDEN STAR OLMADIĞINI ANLADIK"
Geçtiğimiz cumartesi akşamı arkadaşlarıyla birlikte Linet'i dinlemeye giden Aslı Şen, ünlü şarkıcının sahnedeki tavırlarından rahatsız olduğunu dile getirmişti.

Aslı Şen, "Altı kadından oluşan masamıza gözünün ucuyla bakmazken her nedense tüm erkekli masalara gülücükler gönderdi. Masamızı terk ettik. Neden star olamadığını anladık! Biraz Tarkan'ı, Ebru Gündeş'i, Kenan Doğulu'yu, Zülfü Livaneli'yi ve Sezen Aksu'yu izlemesini öneririm. Starlık sadece sesle olmuyor! Adabı muaşeretten bir haber" ifadelerini kullanmıştı.

Cemiyet hayatının tanınmış ismi, sosyal medya hesabından paylaştığı Linet fotoğrafının üzerine de çarpı işareti koymuştu.

Şarkıcı Linet koronavirüse yakalandı

Esra Dermancıoğlu yeni yaşına böyle girdi! Ünlü isimler kayıtsız kalamadıŞimdilerde 'Kaderimin Oyunu' dizisinde hayat verdiği Zahide karakteri ile izleyici karşısına çıkan Esra Dermancıoğlu, sosyal medya hesabından yaptığı videoyla doğum gününü kutladı. Paylaşımıyla güldüren Dermancıoğlu, "53 yaşıma basmış bulunuyorum… Ne güzel yaşadım bu yaşıma kadar ama en güzeli son 18 yılım…" notunu düştü.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber