Geri Dön

Şarkılar Bizi Söyler konukları kimler? 21 Mayıs Bu akşam Şarkılar Bizi söyler konukları kimler?

Kanal D'nin büyük ilgiyle takip edilen Şarkılar Bizi Söyler adlı programına bu hafta kimler konuk geliyor araştırılıyor. Her hafta farklı konseptiyle ekrana gelen ve izleyicisini televizyon başına kilitleyen Şarkılar Bizi Söyler programında nostalji rüzgarı esecek. PEki konuklar kimler? İşte 21 Mayıs 2022 Cumartesi Şarkılar Bizi Söyler programının konukları...

Şarkılar Bizi Söyler konukları kimler? 21 Mayıs Bu akşam Şarkılar Bizi söyler konukları kimler?

Her hafta Cumartesi akşamları saat 20:00'da yayınlanan Şarkılar Bizi Söyler ile ilgili konuk merakı başladı. Bu akşam Şarkılar Bizi Söyler konukları kimler merakla araştırılıyor. Sibel Can, Hakan Altun ve Hüsnü Şenlendirici tarafından sunulan Şarkılar Bizi Söyler'in konukları...

ŞARKILAR BİZİ SÖYLER KONUKLARI KİMLER?

Şarkılar Bizi Söyler’in bu haftaki konukları, ünlü sanatçı Sinan Özen, duayen oyuncu Oya Başar, usta oyuncu ve yönetmen Hamdi Alkan olacak.

Şarkılar Bizi Söyler’in müzik ve eğlence dolu yeni bölümünde Sinan Özen, “Öpsene Beni” şarkısıyla müzik şölenini başlatacak. Ünlü sanatçı, “Vicdansızlar, Senin Ağzını Yerim, Kapına Kırmızı Bir Gül Bıraktım” gibi en sevilen şarkılarıyla izleyiciye unutulmayacak bir müzik ziyafeti yaşatacak. 2020 yılında ikizlerini kucağına alan Sinan Özen, evlatlarından bahsederken sağlık sorunları yaşayan minik kızı Neva için; “Kızım yoğun bakımdayken bir şarkı yaptım. Sağlığına kavuşunca okuyacağım” dediği “Yerim Göğüm Yıldızım” şarkısını söyleyerek duygu dolu anlar yaşayacak.

Duayen oyuncular Oya Başar ve Hamdi Alkan, keyifli ve samimi sohbetleriyle geceye renk katacak, kahkahalar havada uçuşacak. Oya Başar ve Levent Kırca’nın Türk televizyon tarihine damga vuran Olacak O Kadar programının hafızalardan silinmeyen şarkısı hep birlikte söylenecek ve “Şarkılar Bizi Söyler”de adeta nostalji rüzgârı esecek. Hamdi Alkan, “Kaderimin Oyunu” şarkısında Orhan Gencebay’ın taklidiyle keyifli anlara imza atacak.

Şarkılar Bizi Söyler yeni bölümüyle Cumartesi 20.00'da Kanal D'de!

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber