Cadde 'Şarkılar Bizi Söyler'de yıldız yağmuru

'Şarkılar Bizi Söyler'de yıldız yağmuru

29.12.2023 - 11:03 | Son Güncellenme:

Yapımcılığını Poll Production by Polat Yağcı’nın üstlendiği, müziğin iki büyük ismi Sibel Can ve Hakan Altun ile ünlü klarnet virtüözü Hüsnü Şenlendirici’yi bir araya getiren müzik programı 'Şarkılar Bizi Söyler'in 'Yılbaşı Özel' bölümünün yeni tanıtımı yayınlandı. Birbirinden değerli seslerin yanı sıra muhteşem sahne şovlarının da izleyiciyle buluşacağının sinyalini veren tanıtım yayınlanır yayınlanmaz sosyal medyada ilgi gördü.

Şarkılar Bizi Söyler'in Yılbaşı Özel bölümüne; Ümit Besen, Kibariye, Uğur Aslan, Kutsi, Eypio, Suzan Kardeş, Berdan Mardini, Buzuki Orhan& Göknur ve Mustafa Taş konuk olacak.

Haberin Devamı

Yılbaşı Özel bölümünde dans, müzik ve eğlence bir arada olacak. Hafızalara kazınan sevilen şarkılar güçlü sesler tarafından yorumlanacak. Eğlenceli sahne şovlarıyla da unutulmaz bir geceye imza atacak olan programda sohbet de eksik olmayacak.

Şarkılar Bizi Söylerde yıldız yağmuru

Sibel Can, Hakan Altun ve Hüsnü Şenlendirici'li Şarkılar Bizi Söyler, Yılbaşı Özel bölümü ile 31 Aralık Pazar günü saat 20.00’de Kanal D’de ekrana gelecek.

Şarkılar Bizi Söylerde yıldız yağmuru