Geri Dön

Şarkılar Coşkun Sabah'ı söyledi

Yapımcılığını Polat Yağcı’nın üstlendiği, müziğin iki büyük ismi Sibel Can ve Hakan Altun ile usta klarnet virtüözü Hüsnü Şenlendirici’yi bir araya getiren müzik programı 'Şarkılar Bizi Söyler', 10 Mayıs Pazartesi akşamı ekrana gelen bölümüyle izleyicisine keyifli bir gece yaşattı.

Şarkılar Coşkun Sabah'ı söyledi

Sibel Can, Hakan Altun ve Hüsnü Şenlendirici’yi bir araya getiren 'Şarkılar Bizi Söyler’in yeni bölümünde, Türk Müziği’nin sevilen sanatçısı Coşkun Sabah’ın şarkıları söylendi. Anılar, Aşığım Sana, Hatıram Olsun, Baharı Bekleyen Kumrular gibi Coşkun Sabah’ın en sevilen şarkıları Sibel Can ve Hüsnü Şenlendirici tarafından yorumlandı.

COŞKUN SABAH ŞARKILARIYLA COŞTURDU
'Şarkılar Bizi Söyler’in bu haftaki onur konuğu Coşkun Sabah oldu. Sanatçı, program ekibinin hayat hikayesiyle ilgili hazırladığı belgeseli izlerken duygusal anlar yaşadı. Seneler önce Muazzez Abacı’nın sahnesinde ud çalarken çekilen videolarını gören Coşkun Sabah gözyaşlarını tutamadı.

COŞKUN SABAH GECESİNDE UNUTULMAZ ŞARKILAR
Coşkun Sabah şarkılarıyla renklenen 'Şarkılar Bizi Söyler’in bu bölümüne birbirinden değerli ünlü sanatçılar da konuk oldu. Taverna Müziği’nin öncülerinden Ümit Besen, Türk Müziği’nin güçlü yorumcusu Haktan, Türk Pop Müziği’nin naif sesi Baha ve ünlü bestekar Ahmet Selçuk İlkan’ da Coşkun Sabah gecesinin kıymetli konuklarındandı. Ümit Besen, Haktan ve Baha kendi yorumlarıyla en sevilen Coşkun Sabah şarkılarını yorumladılar. Ünlü sanatçılar gecede Coşkun Sabah şarkılarının yanı sıra kendi hit parçalarından da seslendirdiler. Geceye damga vuran bir başka eğlenceli olay ise Sibel Can ve Hüsnü Şenlendirici’nin dansları oldu. Hüsnü Şenlendirici’nin klarnet resitali yaptığı dakikalarda kendini tutamayıp sahne çıkan Sibel Can, muhteşem dans figürleriyle herkesi kendine hayran bıraktı.

'Şarkılar Bizi Söyler' programı, yeni bölümleri ile her pazartesi Kanal D’de.

Magazin Haberleri Bülteni (10 Haziran 2021)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları;

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet