Geri Dön

Saruhan Hünel ile aşk yaşayan Rabia Öztürk alışverişte

Oyuncu Saruhan Hünel'in sevgilisi Rabia Öztürk önceki gün İstinye'deki alışveriş merkezinde görüntülendi. Hünel ile hayvan barınağında tanışan ve uzun süredir birlikte olan Rabia Öztürk, muhabirlerin sorularını yanıtladı.

Saruhan Hünel ile aşk yaşayan Rabia Öztürk alışverişte

Rabia Öztürk önceki gün İstinyePark'da objektiflere takıldı. Oyuncu sevgilisi Saruhan Hünel ile hayvan barınağında tanışan ve uzun süredir birlikte olan Öztürk, alışveriş turunda karşılaştığı muhabirlerin fotoğraf isteğini geri çevirmeyerek objektiflere poz verdi.

Gazetecilerin sorularını da yanıtlayan Rabia Öztürk, "Sosyal sorumluluk projelerimiz son sürat devam ediyor. Yıllardır, yardıma muhtaç insanlar ile yardımda bulunmak isteyen hayırseverleri bir araya getirmeye çalışıyorum. Devam eden projelerimiz var, yorulmadan onları tamamlamak için çabalamaya devam ediyoruz" dedi.

Sosyal sorumluluk projeleri içinde yer almaktan mutluluk duyduğunu dile getiren Öztürk, muhabirlere teşekkür ederek alışveriş turuna kaldığı yerden devam etti.

Saruhan Hünel ile aşk yaşayan Rabia Öztürk alışverişte

Fatma Girik için Cemal Reşit Rey Konser Salonu'nda tören düzenlendiYeşilçam'ın usta ismi ve eski Şişli Belediye Başkanı Fatma Girik için Cemal Reşit Rey Konser Salonu'nda tören düzenlendi.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber