Geri Dön

Saruhan Hünel: Yangın bölgeleri için kuruluşlarla görüşüyorum

Oyuncu Saruhan Hünel, önceki gün bir alışveriş merkezinde objektiflere yansıdı. Muahbirlerin sorularını yanıtlayan Hünel, ülkemizin içinde bulunduğu yangın felaketleri hakkında konuştu.

Saruhan Hünel: Yangın bölgeleri için kuruluşlarla görüşüyorum

Ekranların başarılı oyuncularından Saruhan Hünel, önceki gün Zorlu Alışveriş Merkezi'nde görüntülendi. Tek başına AVM'ye gelen yakışıklı oyuncu, meydan katında bulunan bir restoranda yakın dostlarıyla bir araya geldi.

Son günlerde ülkemizin içinde bulunduğu yangın felaketleri hakkında konuşan Hünel, "Allah  o bölgede bulunan insanlarımızın ve tüm canlıların yardımcısı olsun. Çok zor bir dönemden geçiyoruz. Pandemi bitti, bitecek derken şimdi de ülkemizin güzide ormanları yanıyor. Bende bu süreçte elimden gelen desteği vereceğim. Aynı zamanda çevremde bulunan herkesi bu konuyla ilgili organize edip, STK'larla görüşüyorum" açıklamasında bulundu.

Saruhan Hünel: Yangın bölgeleri için kuruluşlarla görüşüyorum

Ece Seçkin sözünü tuttu! Gelinliklerden birini dün akşam hediye ettiDört yıldır birlikte olduğu pilot Çağrı Terlemez ile 15 Eylül'de nikah masasına oturan Ece Seçkin, gelinliklerini hayranlarına hediye edeceğini düğününden önce açıklamıştı. Sözünü tutan ünlü şarkıcı, gelinliklerinden ilkini dün akşam İzmir konserinin ardından hayranına armağan etti. Şarkıcı, bu anları sosyal medya hesabından da yayınladı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber