Geri Dön

‘Saygı evliliğin temel taşı’

Yeliz-Mehmet Okur, mutlu evliliklerinin sırrını anlattı. Eski model, “Saygı, sevgi, anlayış ve hoşgörü evliliğin temel taşlarıdır” dedi.

‘Saygı evliliğin temel taşı’

Yeliz-Mehmet Okur çifti, 16 yıllık mutlu evlilik sırlarını MAG dergisine anlattı. Eski model, “Her ailede olduğu gibi, bizde de anlaşmaya varamadığımız ya da tartıştığımız durumlar yaşanabiliyor. Ama bizim başarabildiğimiz en iyi şeyin her seferinde bir tarafın alttan alabilmesi olduğunu düşünüyorum. Saygı, sevgi, anlayış ve hoşgörü evliliğin temel taşlarıdır. Bunlardan biri eksilirse çatırdar” dedi.

Basketbolcu, “Yeliz; duygusal, şefkatli, sevdiklerine değer veren ama biraz da kontrolü seven biri... Fakat benim için en önemlisi çok iyi bir anne ve eş olması” diye konuştu. Yeliz Okur ise, “Çocuklarına ve ailesine değer veren, işine tutkuyla bağlı, evcimen, çabuk sinirlenip hemen yumuşayan dürüst ve doğru bildiklerinin koşulsuz-çıkarsız arkasında duran kişiliğe sahip” diyerek, eski basketbolcuyu tanımladı.

Murat Övüç'ten Yeşim Salkım'a şoke eden sözler! Gündem oldu...Sosyal medya Murat Övüç'ün görüntülerini konuşuyor. Murat Övüç, daha önce tartışma yaşadığı şarkıcı Yeşim Salkım'a cinsiyetçi küfür etti. O anları sosyal medya hesabından paylaşan Yeşim Salkım ise, "Keşke o ağzından çıkanı duysan. Unutma kontrolsüz güç güç değildir. Bu ülke çok gördü senin gibileri, yok oldular. Yazık sana" diyerek tepki gösterdi.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber