Geri Dön

Seçil Gür: Yanlış anlaşıldım!

Serdar Ortaç'ın sevgilisi Seçil Gür, İstinyePark AVM'de objektiflere takıldı. Tek başına alışveriş turuna çıkan şarkıcı, Markalar Sokağı'nda karşılaştığı gazetecilerin objektiflerine poz vermeyi ihmal etmedi.

Seçil Gür: Yanlış anlaşıldım!

Yeni şarkısı hakkında konuşan Seçil Gür, "Söz ve müziğini kendi yazdığım bir şarkı geliyor. Çok beğenileceğine inanıyorum" dedi.

"ONU DEMEK İSTEMEMİŞTİM"
Geçtiğimiz aylarda "Cinselliğin olmadığı yerde aşk yoktur" diyen Gür, bu açıklaması sorulunca yanlış anlaşıldığını söyledi: Arkadaşlar ben onu demek istememiştim, insanların cinsel hayatı kimseyi ilgilendirmez. Benim söylemek istediğim, aşk için bir ten uyumu olması lazım. 'Her şekilde bir uyum olması gerektiği gibi onun da uyum içerisinde olması gerekir' demek istemiştim.

Daha önce kullandığı ifadelere açıklık getiren şarkıcı, "Akşam stüdyoda okumam var onun için şimdilik teşekkür ederim" diyerek AVM'den ayrıldı.

Seçil Gür: Yanlış anlaşıldım

Nusret doğduğu köyü paylaştıSaltbae (Tuzlama) hareketiyle tüm dünya fenomen haline gelen ünlü işletmeci Nusret Gökçe, 34 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından doğduğu köye ait bir video paylaştı. Gökçe, paylaşımına İngilizce olarak "Ramazan mübarek olsun" notunu düştü.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet