Geri Dön

Seçkin Piriler ile Meral Kaplan saç saça baş başa kavga etti!

Duman grubunun solisti Kaan Tangöze'nin eski eşi Seçkin Piriler, Bodrum Gündoğan’daki evinde misafir ettiği yakın arkadaşı Meral Kaplan'la kavga etti.

Seçkin Piriler ile Meral Kaplan saç saça baş başa kavga etti!

Vatan Gazetesi Magazin Müdürü Gülşen Yüksel Salt ile Posta Gazetesi Magazin Müdürü Müge Dağıstanlı'nın hazırlayıp sunduğu, teve2'de yayınlanan '2. Sayfa' programının haberine göre; eski manken Seçkin Piriler, oyuncu Meral Kaplan’ın “Çocukların herkesi rahatsız ediyor, çocuklarınla ilgilen” demesine sinirlendi. Karşılıklı bağrışmalar büyük bir kavgaya dönüştü.

Seçkin Piriler, Bodrum Gündoğan'da çocukları ve yakın arkadaşı Meral Kaplan ile birlikte tatil yapıyordu. İkilinin plajda herkesin gözü önünde başlayan tartışması evde zirve yaptı.

Seçkin Piriler, anneliğini eleştiren Meral Kaplan'a "Sen mi bana anneliği öğreteceksin?" cevabını verdi. Hemen eşyalarını toplamaya başlayan Kaplan, bavullarının dışarıya atıldığını görünce şoke oldu. Ünlü oyuncunun, tartışma sonrası yakınlarına "Kolum çizik içinde kaldı" dediği öğrenildi.

Meral Kaplan, yakın arkadaşı Seçkin Piriler'le yaşadığı bu olay sonrası çocuklarını da alıp İstanbul’a döndü.

Ceyhun Fersoy ve Begüm Öner’in ‘apaçi dansı’Oyuncu çift Ceyhun Fersoy ve Begüm Öner, yaptıkları sosyal medya paylaşımları ile de kendilerinden söz ettirmeyi başarıyor.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber