Geri Dön

Seçkin Piriler ve Meral Kaplan'ın kavga görüntüleri ortaya çıktı

Duman grubunun solisti Kaan Tangöze'nin eski eşi Seçkin Piriler, Bodrum Gündoğan’daki evinde misafir ettiği Meral Kaplan'la kavga etti. Piriler'in 'kardeş kavgası' demesine karşın ortaya çıkan görüntüler görenleri şok etti.

Seçkin Piriler ve Meral Kaplan'ın kavga görüntüleri ortaya çıktı

Seçkin Piriler'in, oyuncu arkadaşı Meral Kaplan’ın “Çocukların herkesi rahatsız ediyor, çocuklarınla ilgilen” demesine sinirlendiği ve ikilinin kavga ettiği ifade edilmişti. Basında çıkan haberlerin ardından Piriler, sosyal medya hesabından açıklama yayınlayarak, "Haberlerle ilgili söylemek istediğim birkaç şey var. Çok büyüsün istemediğimiz için ufak tartışmamızı doğrulamak istemedik. Çünkü bizim tartışmamız kardeş kavgası. Her evde olabilen bir tartışmaydı. Dallanıp budaklamasını istemiyoruz. Meral ile barıştık bile aramızda problem yok" ifedelerini kullandı.

Vatan Gazetesi Magazin Müdürü Gülşen Yüksel Salt ve Posta Gazetesi Magazin Müdürü Müge Dağıstanlı'nın hazırlayıp sunduğu, teve2'de yayınlanan '2. Sayfa' programının haberine göre; Seçkin Piriler ile Meral Kaplan'ın kavga görüntüleri ortaya çıktı.

Söz konusu görüntülerde, 38 yaşındaki Seçkin Piriler'in darp izleri dikkati çekti.

Magazin Haberleri Bülteni (7 Ağustos 2020)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları...
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber