Cadde Seda Sayan takipten çıkarmıştı! Safiye Soyman içini döktü

Seda Sayan takipten çıkarmıştı! Safiye Soyman içini döktü

23.09.2023 - 17:35 | Son Güncellenme:

Safiye Soyman, hayat arkadaşı Faik Öztürk ile bir doğum günü partisine katıdı. Ünlü sanatçı, yakın arkadaşı Seda Sayan’ın sosyal medya hesabından kendisini takipten çıkarması hakkında ilk kez konuştu.

Seda Sayan takipten çıkarmıştı Safiye Soyman içini döktü

Seda Sayan, geçtiğimiz günlerde oyuncu Demet Özdemir ile Etiler'de bir mekanda bir araya gelmiş, beş saat boyunca sohbetin ardından basın mensuplarının sorularını yanıtlamıştı. Ünlü sanatçı, "Sosyal medya takip ettiğiniz herkesi çıkarttınız. Özellikle Safiye Soyman'ı çıkartmanız çok konuşuldu. Bir tek oğlunuzu ve eşinizi takip etmeye başladınız. Bununla ilgili neler söylemek istersiniz?" sorusuna yanıt vermişti.

Haberin Devamı

TOPU SOSYAL MEDYA YÖNETİCİSİNE ATTI

Özellikle Safiye'yi mi çıkarttım, yapmayın. Takipçilerimi takipten ben çıkmadım. Sosyal medyamı yöneten kardeşim Sefa Çağlar 'Bundan sonra yönetimi ben ele alıyorum. Böyle olması gerekiyor' dedi. Öyle de yaptı.

Seda Sayan takipten çıkarmıştı Safiye Soyman içini döktü

"ÜÇ GÜNDÜR UYUYAMIYOR"

Bu sözler sonrası gözler Seda Sayan ile yediği içtiği ayrı gitmeyen Safiye Soyman'a çevrildi. Hayat arkadaşı Faik Öztürk ile bir doğum günü partisine katılan şarkıcının takipten çıkarma durumuna çok üzüldüğünü belirten Öztürk, “Kader kader. Ne yapalım? Biz kaderimize razıyız. Safiye çok üzüldü, bir haftadır kendini toparlayamıyor, üç gündür uyuyamıyor" şeklinde esprili bir açıklamaya imza attı.

Seda Sayan takipten çıkarmıştı Safiye Soyman içini döktü

"TAKİPTEN ÇIKTIĞI İÇİN ÜZÜLDÜM"

Safiye Soyman ise "Seda benim bacım. Her gün üç kez görüntülü konuşuyoruz. Gülşah Saraçoğlu bir sosyal medyacı bulmuş. Yeni trend bu. Ebru Gündeş, Sibel Can, Hadise. Hande Yener de yapmış. Saygı duyuyorum. Demek ki öyle uygun gördü. 'Memnun musunuz?' derseniz, hiç memnun değilim. Çıkardığı için tabii ki üzüldük" dedi.

Seda Sayan takipten çıkarmıştı Safiye Soyman içini döktü