Geri Dön

Seda Sayan'ın olay sözleri Seren Serengil'e mi?

Şarkıcı Seda Sayan, sunuculuğunu yaptığı programa Gülben Ergen'i ve Cengiz İmren'i konuk almasını eleştiren Seren Serengil'in açıklamalarının ardından sert ifadeler kullandı.

Seda Sayan'ın olay sözleri Seren Serengil'e mi?

'Söylemezsem Olmaz' adlı magazin programının sunucusu ve yorumcusu Seren Serengil, programına Gülben Ergen'i çıkaran Seda Sayan'ı hedef almıştı.

"SENİN ZAMANIN GEÇTİ"
Serengil, "İzlenmeyince konuk alıyor, onu da izlenmeyen isimlerden seçiyor. Ablacığım senin zamanın geçti. O platform topuklu ayakkabıların gibi modan geçti, devrin kapandı. Hala çıkmış o platformlarla izlenmeye çalışıyor" ifadelerini kullanmıştı.

"SEN KİMSİN KOLPACI!"
Son programında sert açıklamalarda bulunan Seda Sayan, "Hastam mısın sen? Sen kimsin oğlum? Nerede yaşıyorsun, neresi burası? Ben senin gibi neler gördüm. 26-27 yıldır televizyonda neler gördüm. Senin gibi çok kolpacılar gördüm. Ben bu işin tam da göbeğinde büyümüş bir kadınım, kolpacı. Bunları sen anca sessiz naif insanlara yaparsın. Sen kimsin ya kolpacı!" dedi.

Ünlü şarkıcının bu sözleri, Seren Serengil'e gönderme olarak yorumlandı.

Seksenler dizisinin ünlü oyuncusu Kemal Kuruçay, hayatını kaybettiSeksenler dizisinde "Seyfi" karakterini canlandıran oyuncu Kemal Kuruçay, 59 yaşında hayatını kaybetti. Kültür ve Turizm Bakanlığının sosyal medya hesabında Kuruçay'ın vefat haberi, "Tiyatro ve sinemamızın sevilen ismi Kemal Kuruçay’ın vefatını derin bir üzüntüyle öğrendik. Merhuma Allah’tan rahmet, ailesi ve sevenlerine başsağlığı diliyoruz" ifadesiyle duyuruldu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber