Geri Dön

Seda Tosun ve Eymen Adalı boşandı

Mahsun Kırmızıgül’ün Mucize filmiyle adını duyuran Seda Tosun ve iki yıldır evli olduğu eşi müzisyen Eymen Adalı ile boşandı. Çift karşılıklı yaşanan anlaşmazlıklardan sonra evliliklerini bitirme kararı aldığını duyurdu.

Seda Tosun ve Eymen Adalı boşandı

Yönetmenliğini ve senaristliğini Mahsun Kırmızıgül’ün yaptığı Mucize filminde oynayan Seda Tosun ve eşi Eymen Adalı ayrıldı. İki yıllık evliliklerini sonlandıran güzel oyuncu Seda Tosun boşanma nedeni olarak eşiyle anlaşamadıklarını dile getirmekle yetindi. Kariyerine ağırlık vermek istediğini söyleyen Tosun, “Birçok senaryo geliyor. İşimde baharı yaşadığım bir süreçteyim. Çalışmaktan hiç yorulmam” ifadelerini kullandı. Yeni projeleriyle sevenlerinin karşısına çıkmak için sabırsızlanan güzel sanatçı yeni sezonda romantik komedi türünde bir film için kamera karşısına geçeceğinin müjdesini verdi.

İş ve kariyer hayatında emin adımlarla ilerlemek istediğini vurgulayan Tosun ‘Yeşil Işık’ şarkıyla müzik dünyasına hızlı bir giriş yapmayı başardı. Müzikal çalışmalarına ağırlık veren başarılı sanatçı biten evliliğinin ardından yeni bir aşk için henüz erken olduğunu söylemeyi ihmal etmedi.

31 Ekim 2020 Magazin Haberleri Bülteni31 Ekim 2020 Magazin Haberleri Bülteni

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber