Geri Dön

Sefa Cheshmberah'dan 'İLK2'

'Sevmekten Anladığım' şarkısı ile eleştirmenlerin dikkatini çeken Sefa Cheshmberah, yeni çalışması 'İLK2'yi müzikseverlerle paylaştı. Projenin ilk video klibi 'Benden Adam Olmaz' şarkısına Mustafa Özen yönetmenliğinde çekildi.

Sefa Cheshmberah'dan 'İLK2'

'İlk2' adını taşıyan, sözleri ve besteleri Sefa Cheshmberah'a, düzenlemeleri Akın Büyükkaraca ve Turan Güçnar'a ait iki şarkıdan oluşan çalışma, Akış Production etiketiyle yayınlandı.

Işın Karaca ve Akın Büyükaraca'nın prodüktörlüğünü yaptığı 'İlk2'de bu defa iki ayrı Sefa var. Çıkış şarkısı 'Benden Adam Olmaz' akustik yapısıyla dikkati çekiyor. Sevdiği üzmeden gitmeye çalışan bir adamın hikayesi. 'Çapkın' şarkısı da elektronik ve kalp ritmini hızlandıran yapısıyla, karşı cinse kendini allayıp pullayan bir çapkının yaşadıklarını anlatıyor.

Işın Karaca'nın 'Her Şey Aşktan' (2013) albümünde şarkılarıyla yer alan Sefa Cheshmberah, bir dönem Karaca'ya vokalistlik yaptı ve 'Güzelim' (2016) şarkısının sözlerine katkıda bulundu.

Cem Yılmaz'dan Kemal paylaşımı: Buruk LeeOğlu Kemal'in spor yaptığı anları yayınlayan komedyen Cem Yılmaz, paylaşımına, "Buruk Lee" notunu düştü

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet