Geri Dön

'Seksenler' dizisinin yayın saati değişti

TRT 1’de yayınlanan Seksenler, yeni sezonuna yeni oyuncuların kadroya dahil olmasıyla başladı. Geçtiğimiz sezon günlük dizi olarak yayınlanan Seksenler’in bu sezon haftada bir yayınlanmasına karar verilmişti. Seksenler dizisinde yeni bir değişiklik daha yapılıyor.

'Seksenler' dizisinin yayın saati değişti

Seksenler dizisinde yapılan değişiklikler sonrası izleyiciler yapımı merakla bekliyordu. İlker Ayrık, Zeynep Demirel ve Reha Özcan’ın da hikayeye katılmasının ardından yine etkileyici bölümlerle izleyici karşısına çıktı. Yaz döneminde TRT1 ekranında sadece perşembe günleri yayınlanan dizi için geçen hafta yeni bir karar alınmıştı. Artık dizi hem perşembe hem de pazartesi akşamları izleyicilerle buluşuyor.

SEKSENLER DİZİSİNİN SAATİ DEĞİŞTİ
Seksenler dizisinin kış sezonu yapımları başlayana kadar bu şeklide devam etmesi bekleniyor. Eylül veya ekim ayları içinde ise dizinin yeniden günlük dizi formatında saat 18.00’de izleyici ile buluşacağına yönelik değerlendirmeler var.

Ancak dizinin önümüzdeki iki bölümü için önemli bir değişiklik dikkatleri çekiyor. Seksenler Yaz dizisinin 11'inci ve 12'inci bölümlerinin yayın saatleri değişti. Seksenler 11'inci yeni bölümü ile 26 Ağustos Perşembe akşamı saat 22.15’te izleyicilerle buluşacak. Dizinin 12'inci bölümü ise 30 Ağustos Pazartesi günü saat 22.30’da ekrana gelecek.

Azra Akın 'yardım gecesinde dolandırıcılık' iddiasını canlı yayında anlattı!Kanal D’nin, hafta içi her gün canlı yayınlanan 'Neler Oluyor Hayatta' programında, "Umudum Olur musun? Derneği'ne bağış yapacağız" diyerek para toplayan ödül töreni yetkililerinin ortadan kaybolduğu iddiası konuşuldu. Dernek başkanı Azra Akın, dolandırıcılık iddialarıyla ilgili ilk kez konuştu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber