Geri Dön

Ebru Akel: Sektöre yön veriyoruz

Ebru Akel, önceki gün Etiler’de görüntülendi. Ayaküstü muhabirlerle sohbet eden Akel, televizyon sektöründe ilk denilen birçok şeyi yaptığını söyledi.

Ebru Akel: Sektöre yön veriyoruz

Etiler'de bir mağazadan alışveriş yaparken görüntülenen Ebru Akel, muhabirlerin sorularını yanıtladı. Akel, “Dün kendimi eşofman almıştım. Bugün de oğlum Eren’e bir şeyler aldım. Bu dönemde eşofman ile dolaşmaya alıştım. Böyle çok rahat oluyor” diye konuştu.

22 yıldır televizyonda program yapan Ebru Akel’e son yıllarda ekranlara gelen programları beğenip beğenmediği soruldu. TV’de büyük bir emeğin olduğunu ifade eden Akel, “Televizyonda yapılan her işte büyük bir emek var. Psikolojik, fiziksel, duygusal, bilgi birikiminizi ortaya koymanız gereken işler. Bu anlamda ‘Şunu beğenmiyorum’ demek ayıp olur. Bütün emekçilere selam olsun” dedi.

23 yaşında ilk evlilik programını sunarak TV’ye adım attığını söyleyen Akel, “Türkiye’de ilk denilen birçok işi ben yaptım. Onun için kendimi çok iyi hissediyorum. Değişik programlar gelirse yine yaparım. Sektöre yön veriyoruz” diye konuştu.

Ebru Akel: Sektöre yön veriyoruz

5 Mart 2021 Magazin Haberleri Bülteniİngiltere ve Amerika'da evi olduğunu söyleyen Aleyna Tilki'nin üzerindeki marka kıyafetlerin toplamının 45 bin 200 TL olduğu öğrenildi.Ayrıldıkları iddia edilen müzisyen çift Fatma Turgut ile Can Baydar, mekanların kapanış saatiyle birlikte yemek sonrası Nişantaşı’ndaki bir kebapçıdan ayrılırken objektiflere takıldı.'İbrahim Selim ile Bu Gece'nin yeni bölümüne oyuncu Büşra Develi, samimi itiraflarıyla damgasını vurdu. Develi, herkesin görüntüsünden dolayı ondan zarafet beklediğini ama göründüğünün aksine içinde bir sokak çocuğu barındırdığını itiraf etti.Semra San, yeni single çalışması ‘Sefil’le, dört yıl aradan sonra müzikseverlerle buluştu. Geçtiğimiz ay sosyal medyadan Sinan Akçıl ve Mustafa Ceceli’yle fotoğraf paylaşıp, merak uyandıran San’a, Akçıl şarkıda düet yaparak eşlik etti. ‘Sefil’, bugün DMC etiketiyle dijital platformlardaki yerini aldı.Oktay Kaynarca, önceki akşam Bebek’te görüntülendi. Oyuncu, geçtiğimiz günlerde açılışı gerçekleşen Atlas Sineması ve İstanbul Sinema Müzesi’yle ilgili, “Çok önemli ve değerli bir iş yapılmış” dedi. Kaynarca, yapımı devam eden Atatürk Kültür Merkezi için, “Oranın bütün eleştirilere rağmen İstanbul’a yakışır ve önemli bir kültür merkezi olacağına inanıyorum” diye konuştu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet