Geri Dön

Selami Şahin'den yeni albüm müjdesi

Usta sanatçı Selami Şahin, geçtiğimiz gece İstmarina Jolly Joker'de sahne aldı. Geçmişten günümüze şarkılarını seslendiren usta sanatçı, yaklaşık bin kişiye unutulmaz bir gece yaşattı.

Selami Şahin'den yeni albüm müjdesi

Geçmişten günümüze unutulmaz şarkılarını seslendiren Selami Şahin, "Bu gece seslendireceğim eserlerin hepsi bana ait. Yıllar öncesinden yazdığım parçalara bile eşlik ediyorsunuz. Ben buradaysam sizler sayesinde buradayım. Sevginiz hiç bir zaman eksik olmadı. Tekrar geldiğiniz için teşekkür ederim iyi ki varsınız" dedi.

Yeni albümünün çıkacağının müjdesini veren sanatçı, "Önümüzdeki çarşamba günü hayatımın en güzel yeni parçalarını oluşturan albümüm çıkıyor. Hayatımın en güzel 12 şarkısı. Sizlerin de destekleyeceğinizi biliyorum. O yüzden CD alın. Sizlere güveniyorum" ifadelerinde bulundu.

Begüm ve Ceyhun, Fahriye Evcen'in meydan okumasına katıldıOyuncu Begüm Öner ve Ceyhun Fersoy, magazin dünyasının eğlenceli çiftleri arasında yer alıyor. Çift, karantina günlerinde Fahriye Evcen’in başlattığı parmak hareketleri meydan okumasına dahil oldu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber