Cadde Selçuk Yöntem'den 'Aşk-ı Memnu' cevabı

Selçuk Yöntem'den 'Aşk-ı Memnu' cevabı

28.04.2023 - 08:00 | Son Güncellenme:

Kanal D'nin efsane dizisi 'Aşk- Memnu'da 'Adnan' karakrerine hayat veren usta oyuncu Selçuk Yöntem, geçtiğimiz akşam Kuruçeşme'de objektiflere takıldı. Ünlü isim röportaj vermek istemese de, çekimleri geçtiğimiz ay başlayan ve dijital bir platformda film versiyonu yayınlacak olan 'Aşk-ı Memnu' ile ilgili soruya kayıtsız kalmadı.

Selçuk Yöntemden Aşk-ı Memnu cevabı

Halit Ziya Uşaklıgil’in 1899 yılında yayınlanan aynı adlı romanından uyarlanan ‘Aşk-ı Memnu’, 2008-2010 yılları arasında dizi olarak Kanal D’de izleyici karşısına çıkmıştı. Kıvanç Tatlıtuğ, Beren Saat, Selçuk Yöntem, Zerrin Tekindor ve Nebahat Çehre, 79 bölüm boyunca performanslarıyla hafızalara kazınmıştı.

Haberin Devamı

Dizisi 13 yıl önce final yapmasına rağmen hâlâ konuşulan Aşk-ı Memnu'nun, şimdi de dijital bir platformda sinema filmi olarak ekrana geleceği duyurulmuştu.

Selçuk Yöntemden Aşk-ı Memnu cevabı

‘Bihter’i Farah Zeynep Abdullah'ın, ‘Behlül’ü Boran Kuzum'un, 'Firdevs'i Hande Ataizi'nin, 'Adnan'ı Osman Sonat'ın canlandıracağı açıklanmıştı.

Selçuk Yöntemden Aşk-ı Memnu cevabı

"DİZİ YAPSALARDI HATA EDERLERDİ"

Efsane dizide Firdevs Yöreoğlu'nu oynayan Nebahat Çehre, geçtiğimiz aylarda konuyla ilgili Posta gazetesinden Suna Ayıldız'a konuşarak şu ifadeleri kullanmıştı:

Hande biraz genç sanki ama kesinlikle olur. Giyim, kuşam ve oyunculuk açısından rolün hakkını çok iyi verir. Doğru bir karar. Farah’ı da başarılı buluyorum. Eğer dizi yapsalardı, hata ederlerdi.

Selçuk Yöntemden Aşk-ı Memnu cevabı

RÖPORTAJ VERMEK İSTEMEDİ

Tüm bunların ardından Selçuk Yöntem, önceki akşam Kuruçeşme'de bir arkadaşıyla kameralara yansıdı. Taksi beklediğini görülen Yöntem, gazetecilere röportaj vermek istemedi.

Selçuk Yöntemden Aşk-ı Memnu cevabı

"NE GÜZEL DÜŞÜNMÜŞLER"

Haberin Devamı

Usta oyuncu, 'Aşk-ı Memnu'nun tekrardan çekilmesi hakkındaki sorulara; "Ne güzel düşünmüşler. Olabilir" demekle yetindi.

69 yaşındaki ünlü isim, daha sonra gelen taksiye binerek oradan ayrıldı.

Selçuk Yöntemden Aşk-ı Memnu cevabı