Geri Dön

Selin Ciğerci: Çok mutlu ve gururluyum

Son günlerde özel hayatıyla gündeme gelen sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci, Show TV ile anlaştı. Ciğerci, güzel haberi sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla duyurdu.

Selin Ciğerci: Çok mutlu ve gururluyum

Futbolcu Gökhan Çıra ile boşanan iş insanı ve sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci, ekranlarda olmak için anlaşma yaptı. Show TV ekranlarında yayınlanan 'Bir Başka Güzel' adlı moda programıyla anlaşan Ciğerci'nin yaptığı paylaşımla haberi duyurdu.

Selin Ciğerci, paylaşımında; "Allah'ım herkese kalbinin ekmeğini yemeyi nasip etsin etsin ben de dahil! Show TV ailesi ile anlaştığım için çok mutlu ve gururluyum. Yolumuz açık olsun hanımlar sizi seviyorum. Hafta içi her gün 12:30 Show TV ekranların da sizlerleyim. Ay çok mutluyum sonra uzun uzun konuşuruz" dedi.

Selin Ciğerci: Çok mutlu ve gururluyum

Soğuk havaya aldırış etmeyen Pelin Akil mayoyla kara atladıBir süredir TRT1 ekranlarında yayınlanan 'Barbaroslar' adlı dizide rol alan Pelin Akil, sosyal medyadaki mayoyla kara atlama akımına uydu. Mayo giyip evinin bahçesine çıkan iki çocuk annesi oyuncu, kendisi karların üzerine attı.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber