Geri Dön

Selin Ciğerci'den silikon itirafı: Sivilceden halliceydi

Eski futbolcu Gökhan Çıra ile evliliği anlaşmalı olarak 10 Eylül'de biten Selin Ciğerci, son dönemde hakkında çıkan aşk iddialarıyla gündeme geliyor. Ciğerci, bu kez de estetik itirafıyla adından söz ettirdi.

Selin Ciğerci'den silikon itirafı: Sivilceden halliceydi

Son günlerin en çok konuşulan isimlerinden biri olan Selin Ciğerci hem aşk hayatı hem de estetikleriyle gündemde. Gökhan Çıra ile evliliğini noktaladıktan sonra adı genç basketbolcu Metecan Birsen ile anılan Ciğerci, 'saçma sapan konuşmayalım' ifadelerini kullanmıştı.

"SİLİKONLARIMI DA BÜYÜTTÜM"
Bağırsaklarından ameliyat olan Selin Ciğerci, estetik iddialarına da Tv8 ekranlarında yayınlanan '2. Sayfa' programının canlı yayınında yanıt verdi. Bağırsak ameliyatının doğru olduğu ifade eden Ciğerci, estetiği daha önce olduğunu ve silikonlarını büyüttüğünü ifade etti.

37 yaşındaki sosyal medya fenomeni, 'Silikonlarımı büyüttüm. Küçüktü, sivilceden halliceydi. Ben çok zayıfladım, beni gördüğünüzde tanıyamayacaksınız' dedi.

Selin Ciğerciden silikon itirafı: Sivilceden halliceydi

'BARIŞMA' CEVABI!
Öte yandan eski eşler Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra, geçtiğimiz günlerde Beşiktaş'ta bir otelde gerçekleşen İdo Tatlıses-Yasemin Şefkatli düğününe ayrı ayrı katılmıştı.

Çıra, basın mensuplarına, “Zeytin dalı uzattım. İlk defa bu kadar uzun süreli ayrı kaldık ama barışabiliriz" demişti. Selin Ciğerci ise “Asla demem ama olmaz. İş için görüşüyoruz" şeklinde konuşmuştu.

Selin Şekerci ve Enis Arıkan'dan Hadise'nin videosuna göndermeSelin Şekerci ve Enis Arıkan, Hadise ve Mehmet Dinçerler'in evlilik videosuyla ilgili eğlenceli bir paylaşım yaptı. Çok konuşulan evlilik videosunda Hadise'nin sevgilisine sarılıp sırtını sıvazlarken çekim yapması gündem olmuştu. Selin Şekerci ve Enis Arıkan o anları canlandırdı. Seray Sever'den Eda Ece'ye pek çok ünlü bu videoyu yorum yaptı. Hadise ise bu videoyu paylaşarak kalp emojisi koydu.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber