Geri Dön

Selin Gökbakar şaşırdı: Beni nasıl tanıdınız?

Komedyen Şahan Gökbakar'ın eşi Selin Ortaçlı, önceki gün Etiler’deki bir mekan çıkışı görüntülendi. Mekan girişi kapüşonuyla kendisini kamufle etmeye çalışan Ortaçlı, çıkışta görüntülenmekten kaçamadı.

Selin Gökbakar şaşırdı: Beni nasıl tanıdınız?

 Muhabirlere takılan Selin Ortaçlı Gökbakar, ”Nasıl tanıdınız beni?" diyerek, şaşkınlığını dile getirdi. Gökbakar, ”Evdeyiz çocuk büyütüyoruz, gayet keyifli. Okula başladılar şimdi daha rahatız, gün içerisinde kendimize biraz vakit ayırıyoruz" diye konuştu.

Eşi Şahan Gökbakar sorulunca Selin Hanım, "Gördüğünüz gibi ekmek yapıyor" diye cevapladı. Şahan Gökbakar’ın mutfakta zaman geçirmekten keyif aldığını söyleyen Ortaçlı, yeni filmi için çalışmaları sorulunca, "Ben bilmem, ona soracaksınız bunları" diye konuştu.

Şahan Gökbakar’ın eşi için aldığı lüks Volvo jeepin ise Ortaçlı’nın adının baş harfi ile eşinin soyadının baş harflerinden oluştuğu görüldü. Aracın 1 milyon değerinde olduğu öğrenildi.

Ebru Şallı'nın babası son yolculuğuna uğurlandıÜç yıl önce kanser nedeniyle oğlu Pars'ı kaybeden Ebru Şallı'nın kanser tedavisi gören babası hayatını kaybetti. Babasının ölüm haberiyle yıkılan Şallı, cenaze işlemleri için Bodrum'a gitti. Ebru Şallı'nın babası Şükrü Şallı, cenaze namazının ardından Yeniköy Mezarlığına defnedildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber