Geri Dön

Selin Şekerci bu akşam 'Benimle Söyle'de

Şarkı yarışması 'Benimle Söyle', bugün saat 20.00’de FOX'ta izleyicisiyle buluşacak. Enis Arıkan’ın sunuculuğunu üstlendiği yarışmanın konuğu, oyuncu Selin Şekerci olacak.

Selin Şekerci bu akşam 'Benimle Söyle'de

100 kişilik 'Benimle Söyle' jürisi; müzik öğrencileri, öğretim üyeleri, müzisyenler ve şov dünyasının tüm kesimlerinden oluşuyor. Programda yarışmacılar performanslarıyla karşılarındaki 100 kişilik jüriyi etkilemek, ayağa kaldırarak kendilerine eşlik ettirmek için çaba gösteriyorlar.

Gecenin en çok sayıda jüri üyesini ayağa kaldıran yarışmacısı finale kalmaya hak kazanıyor. İkinci ve üçüncü olan yarışmacılar ise kendi aralarında tekrar mücadele ediyorlar ve kazanan, birinciyle birlikte finalist olabiliyor.

Murat Övüç'ten Yeşim Salkım'a şoke eden sözler! Gündem oldu...Sosyal medya Murat Övüç'ün görüntülerini konuşuyor. Murat Övüç, daha önce tartışma yaşadığı şarkıcı Yeşim Salkım'a cinsiyetçi küfür etti. O anları sosyal medya hesabından paylaşan Yeşim Salkım ise, "Keşke o ağzından çıkanı duysan. Unutma kontrolsüz güç güç değildir. Bu ülke çok gördü senin gibileri, yok oldular. Yazık sana" diyerek tepki gösterdi.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber