Geri Dön

Selin Yağcıoğlu'ndan 'ayrılık' iddialarına jet yanıt!

Ünlü oyuncu Berk Atan ile sosyal medya fenomeni Selin Yağcıoğlu’ndan üzen haber geldi. Sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımlarla aşklarını gözler önünde yaşayan genç çiftin ikinci kez ayrıldığı iddia edildi. İkinci kez ayrıldığı konuşulan ikiliden Selin Yağcıoğlu, haberlere jet hızıyla yanıt verdi.

Selin Yağcıoğlu'ndan 'ayrılık' iddialarına jet yanıt!

2012'de Best Model birincisi olduktan sonra oyunculuğa adım atan Berk Atan ile sosyal medya fenomeni Selin Yağcıoğlu hakkındaki aşk söylentileri doğru çıkmıştı. Çift, sosyal medya hesabından yaptıkları paylaşımla birlikteliklerini ilan etmişti.

Yaz sezonunu Çeşme'de geçiren çiftten Atan, sevgilisine evlenme teklifi etmiş, 'evet' yanıtını veren Selin Yağcıoğlu da tektaşını parmağına takmıştı.

Selin Yağcıoğlundan ayrılık iddialarına jet yanıt

İKİNCİ KEZ AYRILDILAR
Ancak çiftten ayrılık haberi geldi. Berk Atan ve Selin Yağcıoğlu, sosyal medya hesaplarından yaptıkları açıklama ile aşklarını noktaladıklarını duyurdu.

İkilinin bu ayrılığı ise uzun sürmedi. Atan, geçtiğimiz eylül ayında Yağcıoğlu ile aralarındaki buzları eritti. Çift, Atan'ın 30'uncu yaş gününde bir araya geldi. Sevgilisine doğum günü partisi düzenleyen Yağcıoğlu, o anları da sosyal medya hesabından paylaştı.

Habertürk'ten Aytekin Teker'in haberine göre; Atan ve Yağcıoğlu'nun ikinci kez ayrıldı. İkilinin fotoğraflarını silmesi ve birbirini takip etmeyi bırakması da iddiaları güçlendirdi. 

SELİN'DEN 'AYRILIK' İDDİALARINA JET YANIT!
Çıkan haberlerin ardından Selin Yağcıoğlu'ndan iddialara yanıt geldi. Instagram hesabından takipçilerinin merak ettiklerini yanıtlayan Yağcıoğlu, 'Berk'le ayrıldınız mı?' sorusuna şu cevabı verdi:

"Hayır yahu. Bu nereden çıktı bilmiyorum gerçekten. Biz bir kez ani bir sinirle ayrıldık. Onda da birkaç saat sonra barıştık zaten. O kadar."

Selin Yağcıoğlundan ayrılık iddialarına jet yanıt

 

Fenomen Mia'yı Seda Sayan'ın ikizi sandılar! 'Kardeşlerimi bulun bana'Gerek özel hayatı gerek paylaşımlarıyla gündemden düşmeyen Seda Sayan, bu kez yaptırdığı estetiklerle adından söz ettirdi. Sosyal medyada, fenomen olan Mia isimli genç kadının Seda Sayan'a benzerliği dikkat çekti. Konuyla ilgili Sayan'dan açıklama geldi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber