Geri Dön

Sen Çal Kapımı dizisi nerede çekiliyor? Sen Çal Kapımı dizisi konusu ve oyuncu kadrosu

Fox TV ekranında yayınlanmaya başlayan Sen Çal Kapımı dizisi bu akşam ikinci bölüm ile ekrana gelecek. Başrollerinde Hande Erçel ve Kerem Bürsin'in yer aldığı Sen Çal Kapımı dizisini yeni bölümünü izleyecek olan seyirciler dizinin konusu ve oyuncu kadrosunda yer alan isimler araştırma konusu olmaya devam ediyor. Peki Sen Çal Kapımı dizisi nerede çekiliyor, oyuncu kadrosunda hangi isimler yer alıyor?

Sen Çal Kapımı dizisi nerede çekiliyor? Sen Çal Kapımı dizisi konusu ve oyuncu kadrosu

Sen Çal Kapımı dizisi bu akşam 2. yeni bölüm ile ekrana gelecek! Başrollerinde Hande Erçel, Kerem Bürsin'in yer aldığı ve geçtiğimiz hafta ilk bölüm ile ekrana gelen Sen Çal Kapımı dizisinin konusu, oyuncu kadrosu ve nerede çekildiği diziyi takip eden vatandaşlar tarafından araştırma konusu olmaya devam ediyor. Peki Sen Çal Kapımı dizisinin başrollerinde hangi isimler yer alıyor? Dizinin çekimleri nerede gerçekleştiriliyor?

SEN ÇAL KAPIMI DİZİSİ KONUSU

Hayatta bütün umutlarını eğitimine bağlayan Eda Yıldız (Hande Erçel), yurt dışı eğitim bursunu keserek lise mezunu kalmasına neden olan Serkan Bolat (Kerem Bürsin) ile karşı karşıya gelir. Serkan Bolat, Eda’ya kendisiyle iki ay nişanlı taklidi yaparsa, bursunu geri vermeyi teklif eder.

Eda nefret ettiği bu adamın teklifini önce reddetse de koşullar değişince kabul etmek zorunda kalır. Nişanlı taklidi yaparken, Serkan ve Eda, bütün doğru bildiklerini unutturacak, tutkulu, zorlu bir ilişki yaşamaya başlarlar. Çünkü aşk zordur. Ve bu yüzden muhteşemdir.

SEN ÇAL KAPIMI DİZİSİ NEREDE ÇEKİLDİ?

Sen Çal Kapımı dizisi çoğunlukla İstanbul Beykoz'da çekilirken dizinin bazı sahneleri ise İzmir Çeşme'de gerçekleştirildi

SEN ÇAL KAPIMI OYUNUCULARI

Eda Yıldız (Hande Erçel)

Serkan Bolat (Kerem Bürsin)

Aydan Bolat (Neslihan Yeldan)

Selin Atakan (Bige Önal)

Ayfer Yıldız (Evrim Doğan)

Kaan Karadağ (İsmail Ege Şaşmaz)

Engin Sezgin (Anıl İlter)

Ceren Başar (Melisa Döngel)

Ferit Şimşek (Çağrı Çıtanak)

Melek Yücel (Elçin Efecan)

Figen Yıldırım (Sitare Akbaş)

Pırıl Baytekin (Başak Gümülcinelioğlu)

Seyfi Çiçek (Alican Aytekin)

Erdem Şangay (Sarp Bozkurt)

Alptekin Bolat (Ahmet Mark Somers)

Leyla Haktan (İlkyaz Arslan)

 

2 Ağustos 2020 Magazin Haberleri Bülteni2 Ağustos 2020 Magazin Haberleri Bülteni
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber