Geri Dön

“Sen kredi kartı değilsin!”

Özcan Deniz, eşi Feyza Aktan’la devam eden velayet davasının ertelenmesinin ardından oğlu Kuzey’le karesini paylaşıp, “Sen kredi kartı değilsin!” diyerek, Aktan’a gönderme yaptı

“Sen kredi kartı değilsin!”

Özcan Deniz ve eski eşi Feyza Aktan arasında devam eden velayet davasında tanıklar konuştu. İstanbul 17. Aile Mahkemesi’ndeki duruşmada, oyuncunun kız kardeşi Sibel Semerci ve bir çalışanıyla Aktan’ın annesi dinlendi. Yaklaşık iki saat süren dava, 14 Aralık’a ertelendi. Geçtiğimiz günlerde Deniz’in, çocuğunu görmek için gittiği eski eşinin evinde yaşanan tartışmanın görüntüleri de ortaya çıktı. Aktan’ın oyuncuya önce tokat atıp, daha sonra tişörtünü yırttığı görüldü.

Oğlu Kuzey’le karesini Instagram’dan paylaşan Deniz, “Sen evlatsın... Kişisel hakları olan bir bireysin... Kimsenin şöhret basamağı, deney tahtası, hırs ve çıkar kapısı, en önemlisi kredi kartı değilsin! Senin küçük bedeninin arkasına sığınıp, bunları yapan herkes, kimliği ne olursa olsun bize akıttıkları her damla gözyaşının hesabını yargı karşısında verecekler canım oğlum... Bastığın toprağa, aldığın her nefese kurban olacak güçlü bir baban var senin” diye yazdı.

'O Ses Almanya'ya damga vuran Zeynep Avcı, 'Kıyamam' şarkısı ile çeyrek finalde'The Voice of Germany' yarışmasının ilk turunda seslendirdiği 'Yalan' şarkısıyla hem Almanya'nın hem de Türkiye'nin gündemine oturan Zeynep Avcı, yine jüriyi kendine hayran bıraktı. Avcı bu kez Zerrin Özer'in 'Kıyamam' şarkısını seslendirdi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber