Geri Dön

‘Senden Bana Kalan’ görücüye çıktı

Ekin Koç ve Neslihan Atagül’ün başrollerini paylaştığı ‘Senden Bana Kalan’ filminin galası önceki akşam Kanyon Cinemaximum Sinemaları’nda yapıldı.

‘Senden  Bana Kalan’ görücüye çıktı

Yarın vizyona girecek filmin galasına, iş, sanat ve cemiyet hayatının tanınmış simaları akın etti. Yönetmenliğini Abdullah Oğuz’un yaptığı filmde; Wilma Elles, Hakan Karahan ve Erol Tezman da konuk oyuncu olarak rol aldı.

‘Senden  Bana Kalan’ görücüye çıktı

Cemiyet ve sanatı buluşturan gala

Ekin Koç ve Neslihan Atagül’ün başrollerini paylaştığı ’Senden Bana Kalan’ filminin galası önceki akşam yapıldı. Gecede, cemiyet ve sinema dünyasının ünlü isimleri bir araya geldi

Yarın sinemaseverlerle buluşmaya hazırlanan ‘Senden Bana Kalan’ filminin galası, önceki akşam Kanyon Cinemaximum Sinemaları’ndan gerçekleşti. Görkemli gala gecesine, Ali Poyrazoğlu, Barış Atay, Defne Samyeli, Filiz Akın ve Halit Ergenç gibi isimlerin yanı sıra cemiyet hayatının önde gelen isimlerinden; Adnan Polat, Cem Hakko, Demet Sabancı Çetindoğan, Elif Dürüst, Engin Yiğitgil, Erol - Tilde Tezman da katıldı.
Çekimleri Kazdağları, Yeşilyurt, Cunda Adası, Adatepe, Küçükkuyu, Ayvalık ve İstanbul’da yapılan filmde, yüklü bir mirasa konan ancak alabilmek için büyük babasının vasiyetini yerine yetirmek zorunda kalan genç milyarderin yaşadığı tutkulu bir aşk hikayesi konu ediliyor.

Magazin Haberleri Bülteni (30 Ekim 2020)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları...

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber